tłumacz przysięgły

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
grzymislawa-78
Posty: 1
Rejestracja: 02 kwie 2023, 18:21

tłumacz przysięgły

Post autor: grzymislawa-78 »

Pracuję jako tłumacz od kilku lat, ale nie jestem tłumaczem przysięgłym. Zastanawiam się, czy warto zdobyć odpowiednie kwalifikacje i zostać tłumaczem przysięgłym? Czy ktoś z Was ma doświadczenie w tej dziedzinie? Chętnie usłyszę Wasze opinie na temat tego, jakie są zalety i wady bycia tłumaczem przysięgłym. Czy jest to dobra inwestycja czasu i pieniędzy?
petuniaa

Re: tłumacz przysięgły

Post autor: petuniaa »

Z tego co wiem, to Fatix to bardzo dobre biuro tłumaczeń gdynia . Ja właśnie planuję do nich się zgłosić, ponieważ ostatnio nawiązałam zagraniczne kontakty do mojej firmy i czasami potrzebuję tłumaczy i to od różnych języków.
Adrian41

Re: tłumacz przysięgły

Post autor: Adrian41 »

Zainteresowanym tematem naszej rozmowy mogę polecić sprawdzić stronę https://nowatkowski.pl/tlumacz-przysieg ... warszawie/ , gdzie znajdziecie ofertę sprawdzonego tłumacza przysięgłego języka włoskiego w Poznaniu. Niejednokrotnie korzystałem z tych usług i nigdy nie było najmniejszego problemu.
Awatar użytkownika
Pinki
Posty: 161
Rejestracja: 23 paź 2019, 11:24

Re: tłumacz przysięgły

Post autor: Pinki »

Jeśli masz problem z tłumaczeniami, myślę, że warto sprawdzić stronę https://autogaz-legnica.pl/poprawa-jako ... zeniowych/ . Znajdziesz tam kilka ciekawych wskazówek dotyczących tłumaczeń umów. Daj znać, co uważasz na temat porad tam zawartych.
kini88

Re: tłumacz przysięgły

Post autor: kini88 »

Warto też wspomnieć tutaj o biurze tłumaczeń https://www.asdbiuro.pl - ponieważ tam też dokładnie wszystko tłumaczą, zgodnie oczekiwaniami klienta. Warto zaznaczyć, że mają szerokie doświadczenie, wiedzę i wszystko przebiega u nich sprawnie.
ODPOWIEDZ