Terminal płatniczy dla firmy

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
bookmajster
Posty: 60
Rejestracja: 16 lip 2019, 13:28
Kontakt:

Terminal płatniczy dla firmy

Post autor: bookmajster »

Cześć
Jestem w trakcie wyboru terminala płatniczego do małego, lokalnego sklepu. Zależy mi na małych opłatach jak chyba każdemu. Wiadomo, że im większy obrót tym niższa opłata od transakcji, ale w tym przypadku miesięcznie obroty będą niskie ze względu na małą, lokalną działalność. Na ten moment jestem zdecydowany na tę firmę https://www.mofimo.com/. Dodam jeszcze, że fajnie jakby była opcja terminala mobilnego.
Awatar użytkownika
fiola
Posty: 212
Rejestracja: 09 mar 2019, 15:37

Re: Terminal płatniczy dla firmy

Post autor: fiola »

No to najlepiej zgłoś się to tej firmy https://www.paytel.pl/pl/nasza-oferta/oferta-terminali oni nie wymagają określania jakiej wielkości obroty będą osiągane i mają naprawdę sensowne koszty prowizji za usługi. Kolejna sprawa to świadczą bezpłatny serwis. Mają oczywiście i terminale przenośne w ofercie. Najlepszych producentów. Transakcje szybko i bezpiecznie są wykonywane.
Awatar użytkownika
rafon
Posty: 47
Rejestracja: 06 cze 2019, 11:27

Re: Terminal płatniczy dla firmy

Post autor: rafon »

Jakie terminale czytniki płatnicze są według Was najlepsze? Czytałem wiele pozytywnych opinii na temat sprzętu Novitus, czy ktoś z Was użytkuje go może w swojej firmie? Co o nim sądzicie?
Awatar użytkownika
tuczynka
Posty: 147
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:39

Re: Terminal płatniczy dla firmy

Post autor: tuczynka »

Ja ostatnio spędziłam jakiś czas na szukaniu odpowiedniego terminala komputerowego. Nie znam się na tym kompletnie więc ciężko było mi zdecydować się na konkretne urządzenie. Przeglądałam różne strony i na tej https://www.pckf.pl/terminale-komputerowe znalazłam firmę, która po zapoznaniu się z potrzebami mojej firmy dopasowała odpowiednie urządzenie. W ofercie mają oni naprawdę sporo urządzeń fiskalnych i nie tylko. W razie jakichkolwiek pytań zawsze można się z nimi skontaktować. Warto więc zajrzeć i zapoznać się ze stroną.
Hamanncheź

Re: Terminal płatniczy dla firmy

Post autor: Hamanncheź »

Witam wszystkich. Myślę, że większość ludzi dostawali freespins po zarejestrowaniu się w każdym kasynie online. Więc jeśli jesteś zaznajomiony z tym, to zdecydowanie mogę kontynuować dalszą dyskusję na temat tej strony, którą możesz uzyskać za pomocą tego linku freespins . Ponieważ to właśnie na tej stronie można zobaczyć dość dużą listę licencjonowanych kasyn onalin, w których można się zarejestrować i dobrze się bawić.
ODPOWIEDZ