szkolenia

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
duduk
Posty: 266
Rejestracja: 26 kwie 2020, 17:57

szkolenia

Post autor: duduk »

Różne szkolenia są przeprowadzane przez firmę http://specjalista.edu.pl/ ich cena nie jest wysoka i warto na nie się zapisać. Na ich stronie macie podane wszystkie informacje na temat każdej z ofert.
Awatar użytkownika
Sonia1
Posty: 108
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:17
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Re: szkolenia

Post autor: Sonia1 »

Jako prezent po szkoleniu świetnie sprawdzają się plecaki na każdą okazję. Fajne, kreatywne i praktyczne!
Antler Warszawa
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: szkolenia

Post autor: Kachna »

Ja ostatnio szukałam dla siebie jakiś darmowych szkoleń na wakacje i trafiłam na stronie internetowej https://budowaniepewnoscisiebie.gr8.com/ na ofertę szkolenia z budowania pewności siebie. Kurs ten organizuje Firma Szkoleniowa Kar-Group. Jak sądzicie, warto wziąć w czymś takim udział?
Omiśka56

Re: szkolenia

Post autor: Omiśka56 »

Cały czas warto się szkolić i uczestniczyć w różnych kursach, ponieważ wtedy doskonalimy swój zawód tak naprawdę. Ostatnio mój kolega elektryk mówił że widział nowości na https://grupasilesia.com.pl/ . Gaz, prąd to poważna sprawa i warto być na bieżąco i mieć odpowiednie uprawnienia w tym zawodzie.
rokiś0543

Re: szkolenia

Post autor: rokiś0543 »

No a kształcenie zawodowe? Coś takiego możecie znaleźć w ofercie Edunet Poland i powiem Wam szczerze, że coraz więcej osób właśnie z takich rozwiązań korzysta. Mnie osobiście takie kształcenia interesują, przede wszystkim dlatego, że można wiele nimi zyskać na swojej zawodowej drodze.
miżka

Re: szkolenia

Post autor: miżka »

ostatnio byłam na szkoleniu organizowanym przed markę Peel Mission https://peel-mission.pl/ świetnie było poprowadzone, dużo przydatnych informacji i na pewno z przyjemnością będzie mi się pracowało na ich produktach,asortyment maja bardzo duży ...................
Sławomir

Re: szkolenia

Post autor: Sławomir »

Wiele osób stara się wstąpić w szeregi policji, jednak nie jest to takie proste, ponieważ trzeba przejść szereg testów. Zainteresowanym tematem mogę polecić stronę, na której znajdziecie wiele materiałów do nauki, dzięki którym w krótkim czasie przygotujecie się do test wiedzy do policji .
ODPOWIEDZ