szkoła dodatkowa

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
Bizneswoman
Posty: 94
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:30

szkoła dodatkowa

Post autor: Bizneswoman »

Akurat w dzisiejszych czasach ciężko określić, jakie kierunki mają przed sobą najlepszą przyszłość. Rynek pracy zmienia się tak szybko, że nigdy nie wiadomo, co będzie najbardziej w modzie za kilka lat. Od dawna jednym z kierunków, które cieszą się duzym zainteresowaniem jest - zarządzanie - http://www.wszop.edu.pl/kandydaci/zarza ... 259,54,259 Warto zapoznać się z taką ofertą edukacyjną, bo akurat osoby zarządzające będą potrzebne zawsze w każdej firmie.

częstochowska ikona matki bożej
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: szkoła dodatkowa

Post autor: Kachna »

Moim zdaniem na pewno warto się dodatkowo zapisać do jakieś szkoły językowej. Ostatnio widziałam na stronie internetowej http://profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/francuski/online, że na przykład Szkoła Językowa ProfiLingua organizuje bardzo fajne kursy języka francuskiego on-line. Kto więc myślał o nauce tego języka, to polecam ;)
Awatar użytkownika
orton50
Posty: 434
Rejestracja: 21 mar 2019, 17:18

Re: szkoła dodatkowa

Post autor: orton50 »

Planujesz pracę z dziećmi i potrzebujesz dodatkowych kwalifikacji? Na dobry początek świetnym pomysłem jest kurs pedagogiczny, który umożliwi Ci rozwijanie Twoich umiejętności i działań z tym związanych. Zajrzyj zatem na stronę https://wwszip.pl/podyplomowe/pedagogic ... fikacyjny/ i zapoznaj się z ich propozycjami w tym obszarze. Ich wiedza i doświadczenie w tym temacie są bardzo cenne i wartościowe.
Sylwestęr3112

Re: szkoła dodatkowa

Post autor: Sylwestęr3112 »

Myślę, że mimo wszystko obecnie najwięcej zarabia się w informatyce i wszystkich pokrewnych naukach. To są naprawdę dobre pieniądze ;)

___
adidas predator
Awatar użytkownika
myrcella
Posty: 273
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:33

Re: szkoła

Post autor: myrcella »

Pomyślcie o zakupie podręczników dla dzieci. Im wcześniej to zrobicie, tym szybciej będziecie mogli zamknąć temat szkoły :) Wiem, że tutaj https://www.taniaksiazka.pl/seria/odslo ... -chrystusa mają bardzo duży wybór w całkiem niskich cenach. Polecam wam tam zajrzeć w wolnej chwili.
krótka

Re: szkoła dodatkowa

Post autor: krótka »

Możesz rozważyć zainwestowanie w zajęcia w szkole językowej. U https://www.brain-power.edu.pl/#oferta uzyskanie takiego efektu jest możliwe, także polecam pójść w tym kierunku. Zyskaliśmy na tym za wszystkie czasy, gdyż moja zdolność władania obcym językiem znacznie wzrosła. Przydaje się za granicą!
Awatar użytkownika
zimka
Posty: 257
Rejestracja: 26 mar 2019, 1:25

Re: szkoła dodatkowa

Post autor: zimka »

Teraz to tylko żeby chęci były na naukę. Czasem to nawet jest taka konieczność żeby się przekwalifikować. Ważne jest też to żeby lubić to co się robi i mieć pracę co zrozumiałe. Co do szkoły to dla mnie godna polecenia jest Profesja Edukacja w Warszawie. Jest tam policealna szkoła zawodowa i różne kierunki do wyboru. Poza tym na różne kursy i szkolenia też można się zapisać. Warto sobie sprawdzić na ich stronie.
Awatar użytkownika
Katerina25
Posty: 615
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:20

Re: szkoła dodatkowa

Post autor: Katerina25 »

UX-PM level 2 "Executing UX"

Cele:
-Nabycie umiejętności integrowania metod user experience w projekcie w nastawieniu na zrealizowanie założeń biznesowych i wymagań rynkowych.
-Planowanie, implementacja i koordynacja narzędzi UX na różnych etapach projektu.
-Optymalizacja jakości i efektywności produktu lub usługi poprzez wykorzystanie zasad metodyki projektowania zorientowanego na użytkownika.
-Biegłość w przygotowywaniu praktycznych materiałów ułatwiających zarządzanie działaniami UX oraz zlecaniem ich do podmiotów zewnętrznych.

Zalety:
-Treść szkolenia podzielona jest na 3 obszary (teorii, warsztatów rozwiązujących problemy, analizy case study).
-Indywidualny charakter szkolenia (grupy max. 12 osobowe).
-Międzynarodowy egzamin odbywa się bezpośrednio po 3 dniu szkolenia.

Zapraszamy https://ux-pm.pl/level-2.php.
Awatar użytkownika
Anita
Posty: 75
Rejestracja: 27 mar 2019, 13:20

Re: szkoła dodatkowa

Post autor: Anita »

powiem tak, jak jest dobra szkoła dla dziecka, to nie trzeba myśleć o niczym dodatkowym uwierzcie mi. Dlatego też warto wziąć pod uwagę szkoły prywatne. Ja zdecydowałam się na Te Vizje i wszystko mam na miejscu, razem z ciekawymi zajęciami, za które normalnie musiałabym płacić.
Kajkuś

Re: szkoła dodatkowa

Post autor: Kajkuś »

Jak najbardziej można o tym pomyśleć, zależy jakie też macie podejście i do jakiej szkoły chodzą wasze dzieci. W niektórych jest fajny poziom i dobrzy nauczyciele, tak że trzeba myśleć o niczym dodatkowym. Polecam pomyśleć o prywatnej szkole dla dziecka, ja tak właśnie zrobiłam i jestem bardzo zadowolona. Zastanówcie się nad taką, na pewno w okolicy taką znajdziecie. Ja akurat znalazłam całkiem blisko super szkołe - Te Vizja Ochota. Jak jesteście z Warszawy to może właśnie ta.
ODPOWIEDZ