System ERP

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
Alicja88
Posty: 28
Rejestracja: 28 lip 2019, 23:41

System ERP

Post autor: Alicja88 »

Czesc,

macie jakis do polecenia?
Awatar użytkownika
Monika76
Posty: 16
Rejestracja: 10 paź 2019, 23:20

Re: System ERP

Post autor: Monika76 »

Czesc,

Ja moge polecic Ci firme Sente. Poczytaj sobie o tych systemach na ich blogu: https://sente.pl/blog/dlaczego-warto-wd ... ystem-erp/.
Awatar użytkownika
olusia
Posty: 82
Rejestracja: 09 sty 2019, 8:50

Re: System ERP

Post autor: olusia »

Wiele biznesów właśnie na tym działa, bo taka Integracja systemów jest bardzo przydatna, zwłaszcza jeśli w biznesie zdarzają się jakieś niedopatrzenia. Połączenie systemu z usprawniającym oprogramowaniem sprawi, że te błędy zostaną znalezione i po odpowiednim działaniu wyeliminowane. Faktem jest natomiast, że często błędy te biorą się z ludzkiej niekompetencji, albo lenistwa.
Awatar użytkownika
maciek920
Posty: 42
Rejestracja: 14 mar 2019, 12:34

Re: System ERP

Post autor: maciek920 »

Uważam, że system ERP to jak najlepsze rozwiązanie, jeśli chodzi o zarządzanie firmą. Na stronie www.bpxglobal.com/ możecie na ten temat znaleźć wszystkie szczegóły, które na pewno będą dość interesujące. Warto korzystać z najbardziej popularnych rozwiązań, bo tylko one mogą dać skuteczność w Waszej pracy.
Awatar użytkownika
Poiurye44
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2020, 20:22

Re: System ERP

Post autor: Poiurye44 »

nie znam żadnych.
-
coach rzeszów
Awatar użytkownika
Ou7ujr72
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2020, 23:15

Re: System ERP

Post autor: Ou7ujr72 »

nie słyszałam o tym.
-
licówki chorzów
Awatar użytkownika
Anita
Posty: 75
Rejestracja: 27 mar 2019, 13:20

Re: System ERP

Post autor: Anita »

Jest w sumie tego trochę, jak zaczniecie szukać to bez problemu coś znajdziecie. Generalnie systemy ERP mają bardzo szerokie zastosowanie, wiele firm może zyskać na ich wdrożeniu. Sprawdźcie sobie tak propozycje od https://eitc.online/systemy-erp W tym miejscu proponują oprogramowanie, które przyda się między innymi przy zarządzaniu sprzedażą, prowadzeniu księgowości, kadr i innych zadaniach w firmie.
Awatar użytkownika
Altika
Posty: 179
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:08

Re: System ERP

Post autor: Altika »

Nowoczesne oprogramowanie IT na pewno super się sprawdzi w wielu biznesach, szczególnie w tych większych firmach, ale i nie tylko. Tu myślę, że propozycje od http://serwerpoczty.pl także powinny się wam sprawdzić. Mają w tym miejscu system pocztowy, idealny do usprawnienia pracy grupowej
popeń

Re: System ERP

Post autor: popeń »

Pracujemy na Berberis i wszystko jest w najlepszym porządku. Każdy element tej układanki znakomicie tutaj pasuje, poszczególne elementy bez problemów można dopasować, tylko wszystko to musi być zrobione z głową. I wtedy docelowo da się osiągnąć coś naprawdę pozytywnie zaskakującego.
bośko

Re: System ERP

Post autor: bośko »

W sumie w każdym biznesie coś takiego się przyda. Na pewno Stowarzyszenie archiwistów także może Wam zaproponować coś ciekawego, a jednak nietuzinkowego. Sama także myślę o tym, co mają do zaoferowania. To wydaje mi się rzetelne, ale i bardzo dobrze zaprojektowane. Na pewno się ze mną zgodzicie.
Awatar użytkownika
martita
Posty: 250
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:42

Re: System ERP

Post autor: martita »

Takie systemy są mega przydatne. Wiele firm korzysta. Spora oszczędność czasu i pieniędzy. I zwyczajne ułatwienie pracy. Ale nie każdy wie o co chodzi jak sądzę z tymi systemami. Dlatego warto sobie przybliżyć temat. Tutaj http://www.agnieszkarackiewicz.pl/blog/ ... m-w-firmie fajnie przybliżony temat funkcjonowania takich systemów. Warto rzucić okiem.
sanić

Re: System ERP

Post autor: sanić »

Praca na Berberis nam przyniosła wyłącznie profity i dobrą zmianę w pozytywnym kierunku.
Jak to będzie wyglądać dalej? Trudno powiedzieć, zobaczymy. Na pewno kierunek zmian jest odpowiedni i można wyciągnąć z tego coś sensownego, ale co dokładnie z tego wyjdzie? Sami zobaczycie.
sanić

Re: System ERP

Post autor: sanić »

Z Berberis to jest w 100 proc. prawda. Można uzyskać naprawdę mocną zmianę na plus.
Optymalizacja to podstawa, a im większa jest skala biznesu, tym to wszystko trudniejsze jest do ogarnięcia, ale coś takiego jest niezbędne dla uzyskania efektów. Kwestia zwrócenia uwagi na parametry systemu. Czy macie w nim wszystkie funkcje, których potrzebujecie? To jest właśnie kluczowy krok.
Błażej

Re: System ERP

Post autor: Błażej »

W sumie co by nie mówić to jak najbardziej sam system ERP jest bardzo fajnym rozwiązaniem i jestem zdania, że warto go jest mieć u siebie w firmie. Ja również od całkiem niedawna posiadam takie oprogramowanie od https://www.connecto.pl/comarch-erp-optima/ i jestem z niego bardzo zadowolony.
wątek

Re: System ERP

Post autor: wątek »

Jeżeli chodzi o księgowość i finanse w firmie, to ostatnio udało nam się znaleźć ciekawe oprogramowanie, które umożliwia prowadzenie księgowości w banalny sposób. Ofertę firmy znajdziecie pod tym adresem: https://milestonedw.pl/enova365-ksiegowosc-finanse/ . Przyznam szczerze, że naprawdę warto zerknąć, bo program jest świetny.
ODPOWIEDZ