Studia Wrocław

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
Saszka
Posty: 39
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:50

Studia Wrocław

Post autor: Saszka »

Mam pytanie o Ołbin - czy w tej lokalizacji jest jakiś fajny akademik Wrocław?
Moja siostra planuje tam studiować, a nie bardzo znamy to miasto. Planujemy zarezerwować jakieś noclegi dla niej.
Podpowiedzcie, jak to wygląda na miejscu? Jak wygląda kwestia transportu na uczelnię (Politechnika)? No i ceny?
Awatar użytkownika
dariaa
Posty: 142
Rejestracja: 25 kwie 2019, 23:41

Re: Studia Wrocław

Post autor: dariaa »

A ja chce postawić na kraków studia, które znalazłam na wszib.edu.pl. Widzę, że mają tam kilka naprawdę dobrych kierunków. Mnie zainteresowała informatyka. Już od długiego czasu informatyka jest moim ulubiony przedmiotem i uwielbiam zajmować się systemami, oprogramowaniami . Także jest to coś dla mnie.
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: Studia Wrocław

Post autor: Kachna »

Studia studiami, a czy uczycie się dodatkowo języków obcych gdzieś we Wrocławiu? Widziałam ostatnio na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ki/wroclaw, że szkoła językowa Profi Lingua oferuje nawet profesjonalne kursy języka chińskiego :) Co Wy na to? :)
Awatar użytkownika
negete4
Posty: 114
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:03

Re: Studia Wrocław

Post autor: negete4 »

Ja znam bardzo dobrą uczelnię w Warszawie, mianowicie http://www.wseiz.pl/en/studia . Znajomy tutaj studiuje informatykę i sobie bardzo chwali wykładowców, bo potrafią przekazać wiedzę
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 278
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:12

Re: Studia Wrocław

Post autor: mczay »

Jeżeli chodzi o studia we Wrocławiu to moim zdaniem naprawdę świetnie wypada oferta edukacyjna https://www.prawowroclaw.edu.pl/. Ta uczelnia we Wrocławiu jest mi znana już od jakiegoś czasu. Sam ją kończyłem, teraz studiuje tam Bezpieczeństwo wewnętrzne mój brat. Również jest zadowolony. Myślę, że śmiało możesz się zainteresować tą placówką.
Awatar użytkownika
aniella
Posty: 63
Rejestracja: 08 maja 2019, 12:22

Re: Studia Wrocław

Post autor: aniella »

Ja też studiuje we wspomnianej wyżej Warszawie :) Nad kierunek chwile się zastanawiałam ale byłam pewna, ze chciałabym by był on związany chociaż pośrednio z medycyną. I tak zapisałam się na pielęgniarstwo na Mazowiecką Uczelnię Medyczną :) Świetna sprawa! Nie dość, że kierunek ciekawy to jeszcze wykładowcy i ludzie z roku super. wysoki poziom, fajne zajęcia z dużą ilością praktyk.
Awatar użytkownika
Bizneswoman
Posty: 94
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:30

Re: Studia Wrocław

Post autor: Bizneswoman »

Wybierając kierunek studiów trzeba zastanowić się co chcemy w zyciu robić i jaki kierunek najbardziej nam się przyda. Moja kuzynka ostatnio poszukiwania dla siebie jakiegoś fajnego kierunku i udało jej się znaleźć te studia https://www.wszop.edu.pl/studia-podyplo ... ,107,11202 . Z tym kierunkiem akurat ma szanse na pracę w wielu miejscach.
Awatar użytkownika
Teviz
Posty: 121
Rejestracja: 26 kwie 2020, 22:41

Re: Studia Wrocław

Post autor: Teviz »

W mojej opinii jeśli chodzi o wybór dobrej uczelni dla siebie to koniecznie zwróćcie uwagę na Uniwersytet Ekonomiczny z Wrocławia w przypadku którego można liczyć również na świetne szkolenia dodatkowe jak Kurs z programowania w języku JAVA https://www.szkolenia.ue.wroc.pl/117,66 ... _cz_1.html na którym oczywiście byłem i jestem pod wrażeniem przygotowania, podejścia do potrzeb klienta i jednocześnie profesjonalnego wsparcia w razie jakichkolwiek pytań bo nie wszystko oczywiście idzie załapać za pierwszym razem ;)
Awatar użytkownika
xap
Posty: 92
Rejestracja: 15 cze 2019, 22:46

Re: Studia Wrocław

Post autor: xap »

Akurat Wrocław, to duży ośrodek akademicki, więc studia wyższe oferuje tam wiele placówek. Jest m.in. Uniwersytet oraz Politechnika Wrocławska.
barten
Posty: 102
Rejestracja: 02 lip 2019, 1:46

Re: Studia Wrocław

Post autor: barten »

W naszym kraju w wielu miastach można znaleźć bardzo dobre uczelnie pod względem poziomu nauczania i ciekawych kierunków. Takim jest zdecydowanie logistyka na https://www.ssw-sopot.pl/Logistyka/ , ten kierunek cieszy się zainteresowaniem. W sumie logistyka jest taką przyszłościową dziedziną, która cały czas się rozwija. Po takim kierunku pracę znajdzie się z pewnością.
Awatar użytkownika
nanana
Posty: 23
Rejestracja: 10 sty 2020, 9:25

Re: Studia Wrocław

Post autor: nanana »

oooo aniella też jestem na pielęgniarstwie na MUM :) Nadal trwa rekrutacja, gdyby ktoś się jeszcze zastanawiał to tu znajdziecie wszystkie niezbędne szczegóły http://mum.edu.pl/studia-licencjackie-pielegniarstwo/. moim zdaniem jak najbardziej warto bo uczelnia jest świetna, poziom wysoki, a wykładowcy bardzo w porządku :)
Awatar użytkownika
ohmon
Posty: 146
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:41

Re: Studia Wrocław

Post autor: ohmon »

Duże miasta dają najwięcej możliwości rozwoju, przykładem jest Wrocław, ale Warszawa oferuje jeszcze więcej. Dlatego też zdecydowałam się na studia na uczelni https://vizja.pl/ na wydziale zarządzania, od zawsze interesowałam się reklamą i z tym właśnie wiążę swoją przyszłość
małeczka

Re: Studia Wrocław

Post autor: małeczka »

ohmon pisze: ↑25 lis 2020, 19:12 Duże miasta dają najwięcej możliwości rozwoju, przykładem jest Wrocław, ale Warszawa oferuje jeszcze więcej. Dlatego też zdecydowałam się na studia na uczelni https://vizja.pl/ na wydziale zarządzania, od zawsze interesowałam się reklamą i z tym właśnie wiążę swoją przyszłość
Jestem absolwentką AEH w Warszawie , dlatego muszę powiedzieć że dobrą decyzję podjęłaś rozpoczynając tutaj studia :) Naprawdę porządna uczelnia i dobrze do zawodu przygotowuje
ODPOWIEDZ