słodycze na prezent?

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
baśka

słodycze na prezent?

Post autor: baśka »

Jeżeli decydujemy się na słodycze to może warto wybrać takie których sama raczej nigdy nie zakupi. Na przykład https://slodyczowo.pl/Edycje-limitowane to są słodycze zagraniczne i do tego w seriach limitowanych. Myślę że to jest fajny pomysł na prezent. Pomyśl o tym.
wleć

Re: słodycze na prezent?

Post autor: wleć »

Niedawno sama szukałam ciekawej książki w internecie i znalazłam przez przypadek taką księgarnię online : https://www.taniaksiazka.pl/swiat-pylu- ... 40570.html Znajdziecie tam wiele ciekawych pozycji książkowych, które z pewnością was zainteresują. Sama mam zamiar zakupić kilka tytułów dla swoich bliskich.
Świt

Re: słodycze na prezent?

Post autor: Świt »

baśka pisze: ↑17 gru 2020, 17:45 Jeżeli decydujemy się na słodycze to może warto wybrać takie których sama raczej nigdy nie zakupi. Na przykład https://slodyczowo.pl/Edycje-limitowane to są słodycze zagraniczne i do tego w seriach limitowanych. Myślę że to jest fajny pomysł na prezent. Pomyśl o tym.
Z takimi słodyczami jest ten problem, że jak zasmakują a już edycja limitowana się skończyła to nigdzie nie można ich kupić. I ciągle się tęskni za tym smakiem. :)
Bałka

Re: słodycze na prezent?

Post autor: Bałka »

Wiesz co, to może zajrzyj do jakiegoś sklepu internetowego, tam często znajdziesz takie słodycze, których w sklepach stacjonarnych, marketach nie dostaniesz. Dobrą opcją jest na przykład hurtownia słodyczy niemieckich Broplast https://www.broplast.com.pl ale znajdziesz tam naprawdę sporo słodkości. Ja od nich właśnie zamawiam.
ODPOWIEDZ