Skuteczne zarabianie

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
krzysiek69
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2020, 3:09

Skuteczne zarabianie

Post autor: krzysiek69 »

Zarabiacie przez internet? Ja pracuję z FireAds i polecam. :D
Awatar użytkownika
adelo23
Posty: 227
Rejestracja: 15 sie 2019, 15:31

Re: Skuteczne zarabianie

Post autor: adelo23 »

A co sądzicie na temat zarabiania przez internet za pomocą takich platform jak https://qubittech.ai/r9OOVW pytam, bo mnie brat zapoznał ze swoim kumplem i podesłał nam listę wypłat z ostatnich miesiecy. Obiecał, że nam podpowie i wdroży mówiąc przysłowiowo "co z czym się je". Myślicie, że warto wchodzić szczególniej w ten temat? Obrazek
Awatar użytkownika
asxx
Posty: 211
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:57

Re: Skuteczne zarabianie

Post autor: asxx »

Chcesz zarabiać duże pieniądze? Zdecyduj się na otwarcie firmy. W celu optymalizacji kosztów możesz zdecydować się na zatrudnienie cudzoziemców. Tutaj: https://www.eit-centrum.waw.pl/3-kwesti ... zoziemcow/ możesz przeczytać, o czym powinieneś pamiętać, decydując się na ten krok.
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: Skuteczne zarabianie

Post autor: Kachna »

A czy ktoś z Was pracował kiedyś za granicą, na przykład we Francji? I co, można tam dobrze zarobić? Ja ostatnio widziałam oferty zatrudnienia w Paryżu na stronie internetowej https://polandworkforce.com/praca-paryz. jak sądzicie, warto się na taki wyjazd zdecydować?
błysk

Re: Skuteczne zarabianie

Post autor: błysk »

Dziś chodzi o to, żeby pracować, ale się nie narobić i zarabiać w ten sposób sporo pieniędzy. A jeśli tak, to czy przecież możemy szukać odpowiedzi na to pytanie "jak" w sieci. Ogólnie ja dużo o tym nie wiem, ale na przykład tutaj http://inteligentnezarabianie.pl/ znalazłam ciekawy sposób na inteligentne zarabianie.
ODPOWIEDZ