siłownia ekologiczna

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
włodko

siłownia ekologiczna

Post autor: włodko »

czy w waszym mieście jest siłownia ekologiczna? słyszałem ostatnio, że są takie bieżnie, które zamieniają energię kinetyczną na elektryczną. fajny motyw , co? to dobra alternatywa dla np. fotowoltaiki. oby coraz więcej takich rozwiązań. myślę, że to jest przyszłość dla branży fitness. a jakie wy macie przemyślenia?
Ryś

Re: siłownia ekologiczna

Post autor: Ryś »

Całkiem fajna opcja, na pewno przyszłościowa ale czy ktoś będzie to wykorzystywał na większą skale to jest pytanie. Ja na przykład w domu mam podobny rowerek jak ten https://www.marbo-sport.pl/product-pol- ... Sport.html i fajnie by było gdyby moja energia była wykorzystywana dalej.
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: siłownia ekologiczna

Post autor: Kachna »

Tak naprawdę każda firma może stać się bardziej ekologiczna, na przykład dzięki współpracy z respect energy. Jest to dostawca prądu, który oferuje energię elektryczną pochodzącą w 100% ze źródeł odnawialnych. Co o tym sądzicie? Czy ktoś z Was miał może już wcześniej z tą firmą do czynienia?
Stefański

Re: siłownia ekologiczna

Post autor: Stefański »

Przy okazji rozmowy o siłowniach podzielę się z wami moim sposobem na wilgotne buty po treningu i brzydki zapach torby po powrocie do domu. Używam pochłaniacza wilgoci w postaci żelu krzemionkowego https://www.pochlaniacz-wilgoci.pl/. Zawsze mam w torbie kilka saszetek, a w domu wkładam jeszcze kilka do butów i dzięki temu nic nie śmierdzi, a buty szybko wysychają. Sposób jest tak prosty, że aż się nie chce wierzyć, że to działa, ale sprawdzałem już wielokrotnie i mogę zapewnić, że jest skuteczny.
mója

Re: siłownia ekologiczna

Post autor: mója »

Moją siłownią jest mój rower i wcale nie jestem temu przeciwna. Powiem nawet więcej - takie https://www.isport.pl/kross-krakow/ rowery to moja pasja. Jakoś nie wyobrażam sobie ciągle siedzieć w jednym miejscu i tak dalej. Ja muszę żyć i mieć wokół siebie wszystko to, co daje mi frajdę. A rowery tym właśnie dla mnie są. One mi umilają czas, to na pewno. A wy? Jakie macie zdanie o rowerzystach?
Awatar użytkownika
duduk
Posty: 266
Rejestracja: 26 kwie 2020, 17:57

Re: siłownia ekologiczna

Post autor: duduk »

Sporo ćwiczę, jednak od jakiegoś czasu także biorę sterydy https://esterydy.pl/628-clomid-50mg-anf ... -cena.html aby widzieć lepsze efekty mojej pracy. Gdyby nie stosowanie tych wspomagaczy, to na pewno bym nie wyglądał tak dobrze jak teraz i sporo by mi to jeszcze zajęło.
Miłoszek

Re: siłownia ekologiczna

Post autor: Miłoszek »

Nie dawno spotkałem się z informacją że siłownia może być ekologiczna. Na jednej z siłowni ćwiczyłem na sprzętach https://sportsartfitness.pl/green-system/ Dzięki temu że biegałem czy ćwiczyłem produkowałem pra który póniej był wykorzystywany do innych celów. Moim zdaniem fajna sprawa tak naprawdę sprzęty pracowały na ładowowanie innych sprzętów będących pod prodem na siłowni.
Ryś78

Re: siłownia ekologiczna

Post autor: Ryś78 »

Kachna pisze: ↑27 kwie 2021, 21:05 Tak naprawdę każda firma może stać się bardziej ekologiczna, na przykład dzięki współpracy z respect energy. Jest to dostawca prądu, który oferuje energię elektryczną pochodzącą w 100% ze źródeł odnawialnych. Co o tym sądzicie? Czy ktoś z Was miał może już wcześniej z tą firmą do czynienia?
Nie słyszałem o takiej firmie. Musze o niej poczytać.
_____
siłownia rzeszów
guess

Re: siłownia ekologiczna

Post autor: guess »

Regularne wizyty na siłowni są wysoce zalecane, ponieważ pomagają utrzymać ogólną kondycję i zdrowie, jednocześnie poprawiając wygląd fizyczny. trener personalny Bielany z dużym doświadczeniem może okazać się korzystne w tworzeniu kompleksowego planu treningowego.
Sławomir41

Re: siłownia ekologiczna

Post autor: Sławomir41 »

Pracuje przy komputerze, dlatego regularnie trenuje na siłowni, aby zadbać o moje zdrowie oraz moją sylwetkę. Wszystkim osobom zainteresowanym tematem naszej rozmowy mogę polecić sprawdzić stronę https://www.fitpark.pl/oferta-silowni-z ... eria-fit-r , na której znajdziecie ofertę nowoczesnych i profesjonalnych siłowni zewnętrznych od firmy FitPark.
ODPOWIEDZ