serwer

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 39
Rejestracja: 20 sty 2020, 8:38

serwer

Post autor: paulinabb »

Szukam opinii o serwerze Dell r240 - coś ktoś?
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: serwer

Post autor: Kachna »

Z tego, co się orientuję, to od jakiegoś czasu coraz popularniejsze stają się usługi data center, dzięki którym budowa własnej serwerowni w firmie nie jest już potrzebna. Wydaje mi się, że warto przemyśleć takie rozwiązanie, bo może się okazać bardzo wygodne i zapewnić bezpieczeństwo różnych danych .
mczayś9555

Re: serwer

Post autor: mczayś9555 »

A dbacie o to, aby Wasze serwery były zawsze w odpowiedni sposób zabezpieczone? O wielu różnych oszustwach i włamaniach do serwerów firm się słyszy, dlatego warto zainwestować w odpowiednie cyberbezpieczeństwo w polsce . Rozwiązań jest wiele, dlatego najlepiej rozmawiać ze specjalistami.
KarolEś

Re: serwer

Post autor: KarolEś »

W takim razie jeżeli szukacie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości serwerów do swojej firmy to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez https://ale.pl/1167-serwery którzy mają konkretną wiedzę i doświadczenie w tym zakresie także na pewno pomoże Wam dobrać najlepsze rozwiązania, które nie będą zbyt kosztowne a idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb przedsiębiorstwa.
ździch

Re: serwer

Post autor: ździch »

Może nie do końca specyfikacja serwerowni, ale chciałbym się dowiedzieć czy korzystacie może z akumulatorów bezobsługowych zamiast agregatów prądotwórczych? Agregat to wielki koszt, natomiast w mojej firmie nie opłaca się go kupować. Dlatego się zastanawiam nad zakupem takiego akumulatora w stylu tych: https://inzynieria.com/energetyka/wiado ... stosowanie
ODPOWIEDZ