Rozwód

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
maria

Rozwód

Post autor: maria »

Nigdy nie myślałam, że znajdę się w takiej sytuacji, ale teraz pilnie potrzebuję pomocy prawniczej. Mój mąż ma kochankę, która jest w ciąży, co pogłębiło kryzys w naszym małżeństwie. Potrzebuję doświadczonego prawnika z Trójmiasta. Ktoś może polecić?
noras

Re: Rozwód

Post autor: noras »

Jeśli chodzi o dobrego specjalistę, to może popytaj znajomych i doradzisz się ich? To dobra praktyka. Jeśli masz uczciwych znajomych którym możesz ufać, to na pewno nie polecą Ci nikogo kiepskiego. Ja niestety nie znam rzetelnego fachowca.
moniak

Re: Rozwód

Post autor: moniak »

Rozwód to niewątpliwie trudne przeżycie, ale po jego zakończeniu zyskasz siłę i pewność siebie. Jeśli poszukujesz odpowiedniej kancelarii, warto zapoznać się z ofertą mecenasa Mindykowskiego na http://www.mindykowski.pl/. Słyszałam, że posiada ogromną wiedzę w zakresie spraw rozwodowych.
kawa z mlekiem

Re: Rozwód

Post autor: kawa z mlekiem »

Rozwód to bardzo trudny moment. Warto poprosić o pomoc prawnika, który pomoże nam poradzić sobie z formalnościami. To obszar, w którym bezbłędnie odnajdują się prawnicy z Legaleo - Kancelarii Wojas Pawlak. Są skuteczni i proponują sprawdzone rozwiązania.
miley88

Re: Rozwód

Post autor: miley88 »

Czasem zastanawiam się, co kieruje ludźmi, którzy biorą ślub, a potem się rozwodzą. U mnie to była chęć wypełnienia braku, chęć zaimponowania rodzinie. Uważam, że to bardzo słaby motyw i mocno to się na mnie odbiło. Trafiłam na narcyza i przeżyłam piekło. Żałuję, że niestety, ale walczyłam, a przecież we Wrocławiu jest ta https://wojcik-adwokat.pl/ kancelaria, która ma doświadczenie w takich sprawach. Żałuję, bo mogłam więcej ugrać.
ODPOWIEDZ