psycholog

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
gość

psycholog

Post autor: gość »

Potrzebny jest dosyć pilnie mojej kuzynce psycholog Katowice. Specjalistów jest wielu, jednakże ciężko się zdecydować na kogoś konkretnego. Bardzo dobre opinie ma Iwona Hildebrand (mam nadzieję, że przekręciłem nazwiska). Podobno ma niesamowity dar zjednywania sobie ludzi i bardzo dobrze potrafi pomóc w rozwiązaniu problemów.
Awatar użytkownika
makaron
Posty: 66
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:37

Re: psycholog

Post autor: makaron »

Ja w Warszawie znam bardzo dobrych psychologów którzy pracują w Centrum Damiana https://www.damian.pl/zdrowie-psychiczne/ . Oczywiście można wybrać inne miejsca, ale mnie osobiście tutaj najbardziej pomogli. Miałam różne takie osobiste problemy które na szczęście zostały w odpowiedni sposób rozwiązane.
Zuźka87

Re: psycholog

Post autor: Zuźka87 »

Musice być świadomi tego, że jednak korzystając z dobrej opieki psychologicznej, będziecie w stanie znacznie skuteczniej poradzić sobie z powrotem do formy psychicznej. Moim zdaniem warto byłoby na pewno zajrzeć do https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ i pomyśleć nad taką terapią. To faktycznie mogłoby Wam pomóc.
Zuźka87

Re: psycholog

Post autor: Zuźka87 »

Najważniejsze to dobrze zastanowić się nad tym, co faktycznie moglibyście zdziałać w kontekście Waszych problemów. Warto wiedzieć, że powinniście dobrze się zastanowić nad tym, czy ktoś w Waszym otoczeniu nie przejawia objawy anoreksji. To poważne zagrożenie, które powinniście wziąć pod uwagę.
igaa

Re: psycholog

Post autor: igaa »

U mnie naprawdę sporym problemem jest to, jak poradzić sobie z wewnętrznymi traumami. Nawet zaczęłam patrzeć na to , jak wyglądają napady nerwicy i czy mogą naprawdę często występować. Niech mi się to jakoś pokaże, niech nam to się jakoś wszystko poukłada, bo czasem mam dość.
Awatar użytkownika
miszol
Posty: 334
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:51

Re: psycholog

Post autor: miszol »

Z własnego doświadczenia wiem, że wybór psychologa to nie takie proste zadanie, jakby mogło się wydawać. Na całe szczęście, udało mi się trafić na https://centrum-terapii.pl/ i powiem wam, że to był bardzo dobry wybór.
mruczek

Re: psycholog

Post autor: mruczek »

Moim zdaniem psycholog w biznesie jest bardzo cennym skarbem. Jeśli zastanawiacie się nad skorzystaniem z takiej oferty, to moim zdaniem bardzo dobrą posiada firma iwonafirmanty.pl. Znajdziecie tam wszelakie szczegóły związane z ich działalnością.
zorro

Re: psycholog

Post autor: zorro »

Jeśli natomiast potrzebujesz wsparcia w zakresie relacji rodzinnych, terapia rodzinna warszawa może być dobrym rozwiązaniem. Specjaliści z centrum pomocy psychologicznej oferują indywidualne podejście do każdej rodziny, pomagając w budowaniu harmonii i porozumienia w relacjach między jej członkami.
wojtas

Re: psycholog

Post autor: wojtas »

Jeśli odczuwasz trudności emocjonalne, relacyjne lub życiowe i potrzebujesz wsparcia, warto skorzystać z usług terapeutycznych Centrum psychoterapii https://passion4life.pl/zespol/ . Ich terapeuci są doświadczonymi specjalistami, gotowymi służyć pomocą.
Awatar użytkownika
fiola
Posty: 222
Rejestracja: 09 mar 2019, 15:37

Re: psycholog

Post autor: fiola »

Nie tylko osoby z depresją i odczuwalnymi zaburzeniami psychicznymi potrzebują wsparcia psychologa. Coraz więcej osób takiej pomocy potrzebuje z problemami życia codziennego, stresem, radzeniem sobie z chorobą. Taka terapia skutecznie pozwala zrozumieć i przepracować przyczyny trudności psychicznych. O innych efektach terapii dowiecie się na https://sensusmed.pl/oferta/psychoterap ... ywidualna/.
ODPOWIEDZ