Przerobienie busa

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Łukaszeł

Przerobienie busa

Post autor: Łukaszeł »

Witam,

chce kupić auto dostawcze i przerobić je na kamper. Mam 2 lewe ręce do tego typu prac, niestety... dlatego całość pracy będę musiał zlecić komuś innemu. Czy jest tutaj ktoś, kto się orientuje, jaki to może być koszt? I czy może jednak lepiej, skoro nic sam nie będę w stanie zrobić, to może jednak lepiej kupić taki gotowy - standardowy kamper?

-------------------
jak działa wentylacja Poznań?
olszówka

Re: Przerobienie busa

Post autor: olszówka »

Zakup gotowego kampera to kosztowna sprawa , natomiast pojęcia nie mam jaki wkład byłby potrzebny Ci na przerobienie auta dostawczego. Myślę zarazem, ze warto byłoby wziąć pod uwagę jeszcze opcję trzecią- czyli wynajem:) Kamperem przecież nie jeździ się codzienne, więc to wydaje mi się najbardziej opłacalne. Zerknij zresztą na cennik: https://kampery-wynajem.pl/cennik/ , jakbyś podsumował paliwo plus noclegi w hotelu wyjdzie Ci więcej. Raz na jakiś czas ponosisz wydatek i to za kampera o bardzo wysokim standardzie.
Dyśiu

Re: Przerobienie busa

Post autor: Dyśiu »

Moim zdaniem, to dobry pomysł. Jeśli chodzi o części, to polecam ten sklep https://intercamp.pl/pl/c/Pompki/4592. Znajdziesz tam wiele produktów, które będą niezbędne w Twoim przyszłym kamperze ;) Mam dla Ciebie również radę, byś zlecił przerobienie busa, profesjonalnej firmie, która wykona to, jak należy.
agatas

Re: Przerobienie busa

Post autor: agatas »

W sumie to naprawdę fajny pomysł i na pewno nie będzie to takie kosztowne, jak zakup typowo kampera. A wiecie, że kompleksowe
i dobre gatunkowo wyposażenie camperów znajdziecie u firmy Van Der Moon ? Jak nie, to możecie sobie sprawdzić. Znajdziecie tam wszystko co wam, będzie potrzebne.
ODPOWIEDZ