Preparaty do wody basenowej

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Bednaż

Preparaty do wody basenowej

Post autor: Bednaż »

Jesienią zbudowaliśmy w ogrodzie basen dla dzieciaków. Jak dbacie o wodę w swoich basenach? Polecacie jakieś preparaty?
Miłosz74

Re: Preparaty do wody basenowej

Post autor: Miłosz74 »

Ja od lat zaopatruję się w chemię basenową w tym sklepie https://www.target.com.pl/produkty/ogrod/inne/basen/. Woda praktycznie przez całe lato jest czysta i klarowna. Dzieciaki, mimo że mają wrażliwą skórę, nie mają żadnych wysypek ani podrażnień po tych środkach.
Awatar użytkownika
patrycja
Posty: 161
Rejestracja: 28 maja 2019, 8:56

Re: Preparaty do wody basenowej

Post autor: patrycja »

Dzięki za polecenia :) ale zanim kupię taki preparat, to trochę minie, bo najpierw muszę wybrać jakiś basen. Nie ukrywam, że interesuje mnie basen z zadaszeniem cena Orientujecie się może jaki to dokładnie jest koszt?

obrazy jan paweł ii
Śnieżka

Re: Preparaty do wody basenowej

Post autor: Śnieżka »

Proponuję raz na jakiś czas zbadać wodę w basenie. Mogą się w nim rozwijać groźne dla naszego zdrowia bakterie i gronkowce. Polecam skorzystać z badań w laboratorium https://hamilton.com.pl/oferta/badania- ... basenowej/
Łucja

Re: Preparaty do wody basenowej

Post autor: Łucja »

Chcemy kupić basen w te wakacje. Właśnie się zastanawiałam jaka chemia basenowa będzie nam potrzebna, żeby utrzymać wodę w czystości. Czy można kupić wszystko przez internet? Razem z basenem. Jakie sklepy polecacie?
Kryśśka

Re: Preparaty do wody basenowej

Post autor: Kryśśka »

Pewnie, ze możesz kupić wszystko w komplecie. Ja tam zrobiłam, bo też nie byłam pewna na samym początku jakie akcesoria będą mi potrzebne. Dlatego zamówiłam zestaw w sklepie basenyogrodowe.pl https://basenyogrodowe.pl/36-chemia-basenowa. Teraz tylko dokupuję u nich chemię basenową.
xąx

Re: Preparaty do wody basenowej

Post autor: xąx »

Właśnie gdzieś czytałam, że ten problem często dotyka właśnie baseny. Nie wiadomo, czego dać, żeby woda była czysta i klarowna. A jeszcze do basenu powinna być podłączona specjalna pompy do szlamu , która pozwoli na jego oczyszczenie, a dokładnie na czyste dno. Moim zdaniem powinniście coś takiego zamówić w Watermark.
ODPOWIEDZ