Prawko

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
koleś

Prawko

Post autor: koleś »

Cześć, mam ochotę zrobić kurs prawa jazdy kat b poznań i szukam polecenia odpowiedniego OSK. W sumie możecie mi polecać inne miejsca, ale też powiedzieć, jak Waszym zdaniem prezentuje się OSK Pegaz. Nie wyobrażam sobie, żebym mógł zdawać u byle kogo, dlatego to dla mnie ważne.
Łaszkiewicz

Re: Prawko

Post autor: Łaszkiewicz »

Skoro szukasz w Poznaniu to ja proponuję Autodrive https://autodrive.com.pl/home/ i instruktorów Kubę i Piotrka. Miałem okazję jeździć i z jednym i z drugim, obaj są spoko i potrafią świetnie wyjaśniać manewry. Dla mnie wielkim plusem tej szkoły jest elastyczność jeśli chodzi o umawianie jazd - jeżdżą 7 dni w tygodniu, od 6 do 22, a jeśli jest pilna potrzeba, to nawet później. Samochody są nowe i czyste, plac manewrowy dobrze doświetlony. Ja zdałem za pierwszym podejściem, wiec mogę polecać.
kębirn

Re: Prawko

Post autor: kębirn »

W pierwszej kolejności musicie znaleźć porządną szkołę nauki jazdy. Ja polecam wam zajrzeć na stronę http://www.testosk.pl/ Jest to świetny Ośrodek Szkolenia Kierowców TEST, który znajduje się w Olsztynie. Tam pracują doświadczeni kursanci, którzy wszystkiego was nauczą.
Klauduśka

Re: Prawko

Post autor: Klauduśka »

Czy wiecie, które ośrodki oferują kursy na prawo jazdy b1 Kraków? Zależy mi na szybkim terminie kursu. Jak na razie znalazłam ośrodek Codex, który posiada szeroki wybór kursów. Cała oferta dostępna na stronie http://www.oskcodex.pl/index.php/oferta ... tegoria-b1
hiczungł

Re: Prawko

Post autor: hiczungł »

Prawo jazdy zdane! Jednakże, nie byłoby mowy o sukcesie bez kursów w szkole cskrozped.pl . Instruktor, jak i przygotowane materiały pozwoliły mi na osiągnięcie sukcesu za kierownicą.
bómurmis

Re: Prawko

Post autor: bómurmis »

Co do tematu sprawdzonych szkół jazdy to ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą http://osk-borawski.pl/ Jest to bardzo dobry ośrodek szkolenia kierowców, który znajduje się w Łomży. Tam na pewno nauczą was prawidłowej jazdy oraz przygotują do egzaminu teoretycznego.
Gość

Re: Prawko

Post autor: Gość »

Prawo jazdy nie musi być trudne do zdania. Warto się do tego odpowiednio przygotować wybierając odpowiedni ośrodek szkolenia kierowców. Polecam ten https://oskgutowski.pl/wczasy-z-prawem-jazdy.
ODPOWIEDZ