pranie, prasowanie

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
mężatka

pranie, prasowanie

Post autor: mężatka »

Mąż zmienił prace i teraz garnitur jest jego codziennym strojem. Gdzie pierzecie? Ma kilka sztuk i nie mam pojęcia , gdzie to dać do czyszczenia. Co ile pierzecie takie garnitury? Przydala by mi się pralnia, ktora nie tylko pierze ale i prasuje. Prasowanie spodni w kancik nie jest moim ulubionym zajęciem.
Łasuch

Re: pranie, prasowanie

Post autor: Łasuch »

Moim zdaniem najlepiej jest oddać tego typu obowiązki w ręce specjalistów. Wydaje mi się, że skorzystanie z usług pralni to najlepsze rozwiązanie, tym bardziej jeśli decydujesz się na pralnię dostępną pod adresem: https://www.pralnia-warszawianka.pl/ . Ma naprawdę fajną ofertę.

hand warmer
wewuś944

Re: pranie, prasowanie

Post autor: wewuś944 »

Warto postawić na sprawdzone i bezpieczne pralnie. Ja od razu Wam zasugeruję, że jeśli chodzi o pranie tapicerki, to powinniście skontaktować się z https://pranie-tapicerki-warszawa.pl/ursus-wlochy/ To będzie dla Was najkorzystniejszym wyjściem. Polecam wybierać takie firmy!
gg83

Re: pranie, prasowanie

Post autor: gg83 »

Sprawdźcie sobie koniecznie tutaj https://sklep.clovin.com.pl/mr-ziggi produkty marki mr ziggi . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji. Można tam zrobić zakupy online. Wybór jest naprawdę ogromny. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć, aby wybrać najlepszą opcję dla siebie.
ODPOWIEDZ