Poród

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
martita
Posty: 250
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:42

Poród

Post autor: martita »

Już niedługo po raz pierwszy zostanę mamą. Chcę się jak najlepiej przygotować. Myślałam, żeby zapisać się z mężem do szkoły rodzenia. Tu http://centrum-mam.pl/ widziałam bardzo ciekawą ofertę. Mają dobre opinie, a ich zajęcia odbywają się w weekendy. Mój mąż w tygodniu pracuje więc zajęcia w weekendy byłyby idealnym rozwiązaniem. Znacie tę szkołę? Co o niej sądzicie?
Aniołek

Re: Poród

Post autor: Aniołek »

Warto się dobrze zastanowić nad tym, w jaki sposób dzisiaj mogłybyście zwalczyć objawy pojawiające się w Waszej głowie. Jeśli czujecie paniczny lęk przed porodem, to warto byłoby zajrzeć do https://psychomedic.pl/tokofobia-zaswia ... go-ciecia/ i tam podjać odpowiednie środki mające na celu poprawę Waszego stanu. Dzięki temu nie będziecie musiały same walczyć o siebie, bo pomogą Wam w tym najlepsi psychologowie.
Oluś

Re: Poród

Post autor: Oluś »

Hej dziewczynki, a jak długo miałyście problem z trzymaniem moczu po porodzie? Sporo czytałam na ten temat na http://inkontynencja.eu/blog/12_nietrzy ... o-porodzie mam nadzieję, że pozbędę się tego problemu, ale zastanawiam się czy Wam samo minęło?
spryta

Re: Poród

Post autor: spryta »

z tym nietrzymaniem to nie jest wesoło, dla mnie to był ogromny dyskomfort, w doz mi polecono świetne wkładki, dostałam nawet darmowe próbki wkładek, mogłam sobie przetestować
graszulka

Re: Poród

Post autor: graszulka »

Zgadzam się, jest to niekomfortowe, szczególnie kiedy długo jest się poza domem, ja już nie wychodzę bez wkładki. Super wybór i ceny mają właśnie w DOZie.
Melaniea

Re: Poród

Post autor: Melaniea »

A jeśli chodzi o te próbki wkładek, które można dostać w dozie, to orientujecie sie może na jakiej zasadzie to działa? Czy każdy może takie próbki dostać? Czy trzeba mieć jakieś zaświadczenie od lekarza?
ODPOWIEDZ