Pogrzeb i organizacja

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
lila87
Posty: 38
Rejestracja: 11 mar 2019, 13:31

Pogrzeb i organizacja

Post autor: lila87 »

Jak najlepiej załatwić wszystkie formalności pogrzebowych? Czy oddajecie takie sprawy firmą, w raz z organizacją pogrzebu, czy raczej sami próbujecie? Sama zastanawiam się jak to jest. Warto szukać ciekawych propozycji na http://www.styks.com.pl/ . Sama bym wybrała chyba właśnie takie coś, bo głowy to tylu załatwień bym chyba nie miała.
Awatar użytkownika
myrcella
Posty: 273
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:33

Re: Pogrzeb i organizacja

Post autor: myrcella »

:)
Awatar użytkownika
Pinki
Posty: 161
Rejestracja: 23 paź 2019, 11:24

Re: Pogrzeb i organizacja

Post autor: Pinki »

Jeśli chodzi o zakłady pogrzebowe w stolicy to ostatnio uczestniczyłam w jednym pogrzebie i prowadził ją https://www.elizjum-warszawa.pl/ Wyglądało to wszystko bardzo profesjonalnie także można sprawdzić ich stronę dla zasady. Niestety, ale każdego z nas kiedyś czeka takie doświadczenie i chyba można warto się zapoznać z procedurą.
Awatar użytkownika
Bizneswoman
Posty: 94
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:30

Re: Pogrzeb i organizacja

Post autor: Bizneswoman »

Warto się dobrze zastanowić zanim zdecydujemy sie na jakiś zakład pogrzebowy bo przecież organizacja pogrzebu nie jest łatwą sytuacją i potrzebujemy przy tym sporo wsparcia. Dobrym zakładem pogrzebowym jest http://jozefgorecki.pl/. Z ich pomocy warto skorzystać.
Awatar użytkownika
Imad
Posty: 111
Rejestracja: 06 lip 2020, 10:10

Re: Pogrzeb i organizacja

Post autor: Imad »

Ja polecam zakład pogrzebowy Wrocławscy z Warszawy https://www.pogrzeby-wroclawscy.pl/ofer ... pogrzebowe . Bardzo profesjonalni i rzetelni. Pomagają zarówno w organizacji ceremonii, jak i załatwianiu wszelkich formalności. U nas w rodzinie zawsze korzystamy z ich usług.
Awatar użytkownika
Katerina25
Posty: 615
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:20

Re: Pogrzeb i organizacja

Post autor: Katerina25 »

Zakładam, że szukasz zakładu pogrzebowego który zapewni Ci wszystkie potrzebne usługi pogrzebowe od A do Z, dlatego polecam Ci zajrzeć na stronę zakładu pogrzebowego Eden https://pogrzebyeden.pl/, który jest wstanie Ci to wszystko zapewnić. Mają ogromne doświadczenie w tym zawodzie, więc powinni zapewnić Ci wszystko czego oczekujesz.
Awatar użytkownika
pinky
Posty: 99
Rejestracja: 29 lis 2019, 12:05

Re: Pogrzeb i organizacja

Post autor: pinky »

u nas organizacja pogrzebu bardzo fajnie zajal sie zaklad Gloria w Świdnicy, pracownicy zaangazowani, z duza empatią potrafili wszystko wyjasnic, wszystkim sie zajac. Moge z czystym sumieniem polecic
Awatar użytkownika
Antonówka2014
Posty: 27
Rejestracja: 26 sie 2020, 11:40

Re: Pogrzeb i organizacja

Post autor: Antonówka2014 »

Kiedyś mieszkałam w Nowej Rudzie to kilka razy moja rodzina korzystała z pomocy zakładu pogrzebowego https://www.pogrzeb-nowaruda.pl/kontakt i zawsze pogrzeby były organizowane z uwzględnieniem nawet najmniejszego szczegółu. Jeżeli ktoś jest z tamtych stron to polecam ten zakład bo podchodzą kompleksowo.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 186
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:23

Re: Pogrzeb i organizacja

Post autor: Bodzio12 »

Chciałbym Wam polecić innowacyjny pomysł, wolonostojące kolumbaria . Ich oferta jest dostosowana do najrózniejszych potrzeb oraz wymagań. Jeżeli jesteście zainteresowani to polecam wejść na stronę i sie z nimi skontaktować, a na pewno pomogą.
hasąn

Re: Pogrzeb i organizacja

Post autor: hasąn »

Bez wsparcia ze strony domu pogrzebowego Hades https://www.hadeslublin.pl/ z pewnością byłoby nam bardzo ciężko. To oni zajęli się organizacją całej ceremonii, czy transportu wraz z pochówkiem. Taka pomoc jest bardzo potrzebna w momencie, gdy sami jesteśmy mocno roztrzęsieni.
kław

Re: Pogrzeb i organizacja

Post autor: kław »

U nas organizacją całego pogrzebu, załatwieniem formalności związanych z zasiłkiem, itp. zajął się zakład pogrzebowy Hades w Lublinie. To rzetelna firma, posiadają korzystne stawki cenowe, zwłaszcza przy tak wysokiej jakości wykonywanych przez nich usług. Mogę ich śmiało polecić każdemu, zwłaszcza jeżeli chcecie skorzystać z usługi kremacji, bo oni mają własne krematorium, więc i tę sprawę można załatwić u nich na miejscu.
georgio1989ł

Re: Pogrzeb i organizacja

Post autor: georgio1989ł »

Kapitalnym pomysłem okazało się zawiązanie współpracy z zakładem pogrzebowym https://firmapogrzebowa-piotr.pl/ . To właśnie oni zajęli się organizacją pogrzebu, w profesjonalny i rzetelny sposób. Po odejściu babci byliśmy w szoku i na własną rękę byśmy tego nie ogarnęli.
fębirt

Re: Pogrzeb i organizacja

Post autor: fębirt »

Najważniejsze jest znalezienie porządnego zakładu pogrzebowego, który wszystkim się zajmie. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://www.pogrzeboweuslugi.pl/ Jest to sprawdzony zakład pogrzebowy z usług, którego sam ostatnio korzystałem. Są świetnymi profesjonalistami, którym można zaufać.
kómitsu

Re: Pogrzeb i organizacja

Post autor: kómitsu »

Przede wszystkim musicie rozejrzeć się za porządnym zakładem pogrzebowym, który pomoże wam w przygotowaniu i przeprowadzeniu ceremonii pogrzebowej. Jeżeli mieszkacie w okolicach Elbląga to polecam wam zgłosić się do http://www.charonelblag.pl/ Sam korzystałem z ich usług i wiem że można na nich w pełni polegać.
yokoyokoł

Re: Pogrzeb i organizacja

Post autor: yokoyokoł »

W związku z ogromnym zaskoczeniem, jakim było odejście babci, zdecydowaliśmy się na skorzystanie z usług http://www.zakladpogrzebowycalvaria.pl/ . W trybie natychmiastowym podjęli się organizacji całej ceremonii.
jksał

Re: Pogrzeb i organizacja

Post autor: jksał »

Najważniejsze to zgłosić się do zakładu pogrzebowego, który zajmie się wszelkimi formalnościami a następnie rozwiąże problemy dotyczące ceremonii. Dla nas o wszystko zadbali https://brost.radom.pl/ , sprawnie, fachowo i chwała im za to!
KalinaŻ

Re: Pogrzeb i organizacja

Post autor: KalinaŻ »

My musieliśmy wzmocnić podstawę pod pomnik i zgłosiliśmy się do firmy https://www.piwnice-grobowe.pl/. Panowie z firmy szybko zabrali się za wzmocnienie tzw piwnicy grobowej i mogliśmy zamawiać nowy pomnik dla dziadków bo poprzedni był lastrykowy.
MatyldaŻ

Re: Pogrzeb i organizacja

Post autor: MatyldaŻ »

Niestety, organizacja pogrzebu czeka każdego. Może warto rozeznać się w temacie przed czasem, żeby później, kiedy będziemy w trakcie żałoby nie dokładać sobie stresu. Moja rodzina i znajomi w sumie od lat organizują pogrzeby w jednym zakładzie pogrzebowym w Lublinie, wiem jak wszystko mniej więcej wygląda i pracownikom tej firmy najbardziej ufam.
gotónk

Re: Pogrzeb i organizacja

Post autor: gotónk »

W organizacji pogrzebu konieczna była pomoc ze strony specjalistów. To właśnie z tej okazji postanowiłem o skorzystaniu z usług fachowców z https://www.zaklad-pogrzebowy-tysiaclec ... pogrzebowe . Ten zakład pogrzebowy odpowiadał za przeprowadzenie pogrzebu babci. My byliśmy w zbyt dużym szoku i na własną rękę byśmy tego nie ogarnęli. Ale kłopot już za nami!
Śnieżka

Re: Pogrzeb i organizacja

Post autor: Śnieżka »

Wszyscy wiemy, jak trudnym doświadczeniem jest utrata bliskiej osoby. Dlatego tak ważne jest wsparcie i pomoc w tym ciężkim okresie. Myślę, że wybierając firmę https://pogrzebyeden.pl/uslugi-pogrzebowe/ nie zdawaliśmy sobie sprawy, jak bardzo jej pracownicy będą pomocni i empatyczni.
ginamó

Re: Pogrzeb i organizacja

Post autor: ginamó »

Salon pogrzebowy Orkus https://www.orkus.com.pl/oferta/ okazał się niezmiernie pomocy przy organizacji eventu. Na własną rękę z pewnością byśmy nie wykonali, także dobrze mieć ten kłopot za sobą. Zatroszczyli się o trumnę, czy wieńce. W dodatku prowadzą zakład kamieniarski co pozwolilo mi zadbac o stosowny nagrobek.
BeataKń

Re: Pogrzeb i organizacja

Post autor: BeataKń »

Pogrzeb w rodzinie to nic miłego.... My niestety ostatnio to przerabialiśmy bo zmarł mój teść....niestety z powodu covid19. Bardzo trudny to czas dla nas bo nie mieliśmy możliwości, żeby się pożegnać. Dobrze, że zakład pogrzebowy pomógł nam przeprowadzić pogrzeb...chociaż covidowy ....Wybraliśmy zakład https://www.pogrzeby-wroclawscy.pl/kontakt

zatkany odpływ
Maki23816ł

Re: Pogrzeb i organizacja

Post autor: Maki23816ł »

Pogrzeb naszego pracownika chcieliśmy zorganizować w bujny sposób, który będzie należycie zapamiętany. Z tej okazji zamówiliśmy kwiaty pogrzebowe w przeróżnych gatunkach, zaproponowane przez http://www.arkadia-kwiatynapogrzeb.pl/ . Jakość w tym wszystkim robi spore wrażenie, bardzo ładnie to wygląda!
Daniel4321ł

Re: Pogrzeb i organizacja

Post autor: Daniel4321ł »

Należy zacząć od znalezienia właściwego zakładu pogrzebowego, który pomógłby nam w organizacji eventu tego ceremonii. Zrozpaczeni i zszokowani zgłosiliśmy się do https://zakladpogrzebowy-bielsko.pl/usl ... o-nas.html . Ich zadanie polegało nie tylko na zadbaniu o ceremonię, ale również zapewnili transport zwłok, urnę.
Manniał

Re: Pogrzeb i organizacja

Post autor: Manniał »

A czy znalazłeś już ekipę, która wykona stosowny nagrobek? Poszukiwania zajęły mi sporo czasu ale wreszcie się udało. Niezmiernie pomocni na tym polu okazali się https://www.granmur.pl/oferta/ ze swoją ofertą. Ich oferta była mi znana, ponieważ poddawali renowacji inny, rodzinny nagrobek. Dobrze się spisali!

dehnrail
mórakowy

Re: Pogrzeb i organizacja

Post autor: mórakowy »

Gdy zmarł dziadek to koniecznie należało postawić na sprawdzony i zaufany dom pogrzebowy. Wybór był oczywisty, ponieważ postanowiliśmy zdecydować się na usługi https://www.dompogrzebowywielun.pl/uslugi . Zaproponowana jakość w pełni sprostała moim wymogom na tym polu , zajęli się całą ceremonią na wysokim poziomie.
Awatar użytkownika
Katerina25
Posty: 615
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:20

Re: Pogrzeb i organizacja

Post autor: Katerina25 »

Śmierć bliskiej osoby to przeżycie, któremu często towarzyszą skrajne emocje. To całkowicie naturalne. Niełatwo jest pogodzić się z myślą, że właśnie nadszedł czas pożegnania. W tak bolesnym momencie trudno jest udźwignąć ciężar organizacji uroczystości pogrzebowej. Polecam usługi pogrzebowe ze strony https://pogrzebyeden.pl/ Pozdrawiam.
pmazurek596

Re: Pogrzeb i organizacja

Post autor: pmazurek596 »

Możecie polecić mi tanie pomniki na cmentarz? Szukam sprawdzonych ofert firm, najlepiej z którymi mielicie już do czynienia. Nie lubię niczego załatwiać z firmą, zanim jej nie sprawdzę i nie poczytam o niej opinii innych klientów.
majaa

Re: Pogrzeb i organizacja

Post autor: majaa »

Jak chodzi o takie aspekty, jak urny kwadratowe, pionowe, poziomie i wszelkiego rodzaju trumny, to w tym kierunku możecie zgłosić się do firmy calvarianum.eu . Oni specjalizują się w tym zakresie już bardzo długi czas.
Awatar użytkownika
tadzionorek
Posty: 170
Rejestracja: 17 wrz 2019, 11:38

Re: Pogrzeb i organizacja

Post autor: tadzionorek »

Jeśli zależy wam na znalezieniu solidnej firmy zajmującej się ceremoniami pogrzebowymi, polecam odwiedzić ten link https://pogrzebymortis.pl/transport-zmarlych/ , gdzie oferowane są usługi najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnej cenie - tak przynajmniej twierdził mi znajomy, korzystający z ich usług.
ODPOWIEDZ