Podróże służbowe

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
karo ń

Podróże służbowe

Post autor: karo ń »

Macie jakieś specjalne wyjazdy z pracy? U nas jest sporo delegacji, większość za granicę, no i żeby usprawnić sobie cały ten proces korzystamy z zewnętrznej firmy, która dodatkowo dba o nasz komfort w podróży. Mówię tu o firmie CST Lotnicze z Krakowa, mają wiele promocji, lotów szukają w super warunkach, ale w korzystnej, niskiej cenie https://www.lotnicze.pl/promocje. Dzięki nim oszczędzamy czas, a przy tym nie tracimy pieniędzy, bo ich usługi są naprawdę opłacalne, polecam.
Awatar użytkownika
buska
Posty: 52
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:43

Re: Podróże służbowe

Post autor: buska »

Jeśli dużo jeździcie po Polsce swoim samochodem to koniecznie przeczytajcie artykuł https://holowanie.wroclaw.pl/jadac-podr ... zwierzeta/ . Niestety dzikie zwierzęta na drodze to bardzo często zmora polskich kierowców.
cZyPaNtÓwSkI

Re: Podróże służbowe

Post autor: cZyPaNtÓwSkI »

A jak to wygląda ze sponsorowaniem takich wyjazdów służbowych u Was w firmie? Od razu dostajecie kasę czy po powrocie się rozliczacie?

___
https://www.leszno.pl/Slawomir_UniatowskiThe_Best_Of_-_Koncert_podzielony_na_II_tury.html
ginamó

Re: Podróże służbowe

Post autor: ginamó »

Pech chciał, że w trasie samochodowej podróży służbowej zepsuł się mój samochód. Zamówienie pomocy drogowej i póżniejsze holowanie były konieczne. Zajęli się tym https://www.pomocdrogowa24h.slupsk.pl/ do których natychmiast się odezwałem.
Awatar użytkownika
myrcella
Posty: 273
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:33

Re: Podróże służbowe

Post autor: myrcella »

A myślicie, że system wspomagania kierownicy sprawdzi się podczas dłuższych podróży? Słyszałam o takich nowych technologiach, które ułatwiają prowadzenie auta. Widziałam nawet, że ta firma https://karson.pl/oferta/system-antykolizyjny/ zajmuje się tym tematem I mają w tym spore doświadczenie. Dajcie znać, co uważacie na temat tego typu urządzeń.
ODPOWIEDZ