Pisemne tłumaczenia

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
bojana1965
Posty: 1
Rejestracja: 14 lut 2021, 10:19

Pisemne tłumaczenia

Post autor: bojana1965 »

Zlecacie może tłumaczenia z angielskiego Warszawa jakimś profesjonalistom? Ja nie wiem, co bym zrobiła bez eksperta od różnych specjalistycznych przekładów pod ręką. Ktoś taki zawsze się przydaje, ale wybierając daną osobę, nie warto kierować się wyłącznie cenami usług. Zgadzacie się ze mną?
Awatar użytkownika
zarobiony
Posty: 129
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:11

Re: Pisemne tłumaczenia

Post autor: zarobiony »

Oczywiście zazwyczaj właśnie takiego tłumaczenia potrzebujemy i moim zdaniem warto jest je wykonać profesjonalnie. Jak dla mnie bardzo fajnie również przeprowadzało się tłumaczenie dowodu rejestracyjnego https://turbotlumaczenia.pl/tlumaczenie ... racyjnego/ gdyż po zakupie auta musiałem je wykonać.
Grząski

Re: Pisemne tłumaczenia

Post autor: Grząski »

Jeśli tak naprawdę zależy nam na pisemnych tłumaczeniach to ja jestem zdania, że raczej nie ma z nimi większego problemu. Za to zachęcam każdego do przeczytania wpisu https://di.com.pl/tlumaczenie-sklepu-in ... ania-66503 gdzie bardzo ciekawie poruszono kwestię tłumaczenia całego sklepu internetowego.
Zośka

Re: Pisemne tłumaczenia

Post autor: Zośka »

Tłumacz niemieckiego https://www.tlumaczniemcy.pl/ wykonuje usługi pisarskie, wypełniania dokumentów w sprawach urzędowych, tłumaczenia w kontaktach z niemieckimi urzędami. Zobaczcie na całą ofertę. Dostępna jest na stronie. To dobra doświadczona osoba. Rzetelna i skuteczna w działaniu. Polecam serdecznie.
Łazarzyk

Re: Pisemne tłumaczenia

Post autor: Łazarzyk »

W sumie z takich tłumaczeń ja jeszcze nigdy nie miałem okazji korzystać i jestem wręcz przekonany, że fajną sprawą jest korzystanie z tłumaczeń biznesowych. Tym bardziej, że gdy korzystamy z oferty https://turbotlumaczenia.pl/tlumaczenia ... sowe-html/ to przecież wszystko tak naprawdę możemy zrobić online.
miłosz76

Re: Pisemne tłumaczenia

Post autor: miłosz76 »

Koniecznie posprawdzajcie sobie tę firmę: https://www.interlogos.net.pl . Moim skromnym zdaniem posiadają najlepszych tłumaczy, którzy wywiązują się ze swoich zadań w sposób wzorowy. Wydaje mi się, że warto im zaufać i przejrzeć sobie ich ofertę tłumaczeń specjalistycznych w wielu językach.
Pikuś5

Re: Pisemne tłumaczenia

Post autor: Pikuś5 »

Moim zdaniem, jeżeli ktoś potrzebuje profesjonalnych tłumaczeń medycznych, to powinien wybrać się do jakiegoś sprawdzonego biura tłumaczeń. Gdy mnie było potrzebne tłumaczenie medyczne z angielskiego na polski to zwróciłam się do firmy Kontekst i szybko podjęli się tego zadania. Na nich zawsze można liczyć.
forin

Re: Pisemne tłumaczenia

Post autor: forin »

Potrzebowaliśmy takich tłumaczeń pisemnych w naszej firmie. Współpracujemy z dostawcami z różnych krajów i czasami tekst należy przetłumaczyć na 4-5 różnych języków. Zamiast zajmować się tym sami, korzystamy z usług firmy Interlang https://interlang.pl/oferta.php z Gdyni. To biuro tłumaczeń ma szeroki zakres usług, wykonują tłumaczenia specjalistyczne i zwykłe, z ilością języków nie ma u nich problemu. Zlecenia wykonują terminowo i w korzystnych cenach, polecam.
ODPOWIEDZ