pasmanteria

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
przemo

pasmanteria

Post autor: przemo »

Zaczynam uczyć się samodzielnie szyć, by ograniczyć koszty wydawane na krawcowe. Oczywiście nie będzie to profesjonalne szycie. Ale np firanki, zasłonki, jakieś inne drobnostki można samemu zrobić. Dlatego szukam obecnie taśmy do firan. Nie jestem pewien jaka to taśma powinna być i gdzie ją kupić. Liczę na wasze podpowiedzi.
Marysia

Re: pasmanteria

Post autor: Marysia »

Do firan i zasłon przyda ci się taśma np ta z tej oferty tu https://nietylkofiranki.pl/tasmy-marszc ... a-50m.html Jest to taśma bawełniana do tego marszczona, co pomoże potem odpowiednio ułożyć firanki, zasłonki na oknach.
aydn

Re: pasmanteria

Post autor: aydn »

Mam sprawdzoną pasmanterię, w której kupuje dosłownie wszystko, czego potrzebuję. Potrzebne mi materiały kupuję w hurtowni pasmanterii i dodatków krawieckich Amegra https://amegra.pl/10-pasmanteria w Warszawie. Pasmanterie odkryłam przypadkiem i zaczęło się od kupna akcesoriów do szydełkowania. Materiały mają wysokiej jakości, są one dostępne korzystnych cenach. Zdecydowanie warto skorzystać z ich oferty, ta pasmanteria jest godna polecenia, chętnie robię tam mniejsze i wiesze zakupy.
ODPOWIEDZ