Osiedlowe boisko

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
partizantos
Posty: 71
Rejestracja: 14 kwie 2019, 21:07

Osiedlowe boisko

Post autor: partizantos »

Na osiedlu ma u nas powstać nowe boisko. Nie ukrywam, że bardzo nas to cieszy. Co ciekawe, będzie niedługo referendum na temat tego, jakie nawierzchnie sportowe mają być położone. Zaczynam się zastanawiać, jaka nawierzchnia byłaby najlepsza dla biegaczy? Chodzi przede wszystkim o nawierzchnię, która będzie zapewniała odpowiednią amortyzację.
Awatar użytkownika
Mrieyra20
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2020, 13:28

Re: Osiedlowe boisko

Post autor: Mrieyra20 »

bardzo dobry pomysł.
-
Dofinansowanie paneli fotowoltaicznych
Awatar użytkownika
Imad
Posty: 111
Rejestracja: 06 lip 2020, 10:10

Re: Osiedlowe boisko

Post autor: Imad »

Fajnie. My niedawno zdecydowaliśmy się na budowę boiska ze sztuczną nawierzchnią w naszej wsi. Zarówno dzieci, jak i dorośli korzystają z niego obecnie całymi dniami. Żeby nie biegać zbyt daleko po piłkę zdecydowaliśmy się na montaż piłkochwytów. Tutaj musieliśmy nabyć odpowiednią siatkę. Skorzystaliśmy z oferty firmy Dr. Thiel ze Szczecina http://pl.dr-thiel.net/category/nowosci . W swojej ofercie mają produkty przeznaczone m.in. do takiego zastosowania. Wkrótce planujemy organizację turnieju oficjalnie otwierającego nasze wiejskie boisko. Mamy nadzieję, że zabawa będzie naprawdę przednia.
Awatar użytkownika
035Petrowiczek
Posty: 1
Rejestracja: 20 lip 2020, 12:02

Re: Osiedlowe boisko

Post autor: 035Petrowiczek »

Na osiedlowym boisku rzeczywiście spędzało się bardzo dużo czasu w wieku młodzieńczym. Moim zdaniem teraz brakuje takiej zabawy młodym ludziom :)

___
nowy sącz
ł102

Re: Osiedlowe boisko

Post autor: ł102 »

Imad pisze: ↑20 lip 2020, 11:07 Fajnie. My niedawno zdecydowaliśmy się na budowę boiska ze sztuczną nawierzchnią w naszej wsi. Zarówno dzieci, jak i dorośli korzystają z niego obecnie całymi dniami. Żeby nie biegać zbyt daleko po piłkę zdecydowaliśmy się na montaż piłkochwytów. Tutaj musieliśmy nabyć odpowiednią siatkę. Skorzystaliśmy z oferty firmy Dr. Thiel ze Szczecina Rubber . W swojej ofercie mają produkty przeznaczone m.in. do takiego zastosowania. Wkrótce planujemy organizację turnieju oficjalnie otwierającego nasze wiejskie boisko. Mamy nadzieję, że zabawa będzie naprawdę przednia.
trzeba pamiętać, aby weryfikować certyfikaty na takie nawierzchnie.
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: Osiedlowe boisko

Post autor: Kachna »

Jeśli szukalibyście firmy, która zajmuje się czyszczeniem oraz konserwacją boisk sportowych w Wielkopolsce, to polecam zapoznać się z ofertą firmy Orlik Serwis z Czarnkowa https://orlikserwis.pl/. Świadczą oni takie usługi w pełni profesjonalnie, więc na pewno będziecie zadowoleni ;)
ODPOWIEDZ