Okna Drutex

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Gęś

Okna Drutex

Post autor: Gęś »

Jeśli chodzi o okna to co sądzicie o produktach firmy https://www.drutex.pl/ bo widzę że mają okna zarówno z PVC, drewna jak i aluminium. To tylko część ich oferty bo dochodzą jeszcze drzwi, rolety czy też systemy fasadowe. Mają świetne opinie ale chętnie poznam wasze w tym temacie?
ą123ola

Re: Okna Drutex

Post autor: ą123ola »

Ja zamawiałam okna z innej firmy, dlatego nie mogę się wypowiedzieć na temat jakości okien tej marki, ale podpowiem, że przed zakupem warto sprawdzić jak odpowiednio wykonać pomiar skrzydeł okiennych, aby zamówić okna, które później nie będą powodowały strat ciepła, nie będą parować czy przeciekać ;) Tutaj rzetelny artykuł na ten temat: https://www.dako.eu/pl/blog/jak-zmierzyc-okna :)
Fedeń

Re: Okna Drutex

Post autor: Fedeń »

W mojej opinii jeżeli będziecie na etapie poszukiwań stolarki okiennej do swojego domu, czy mieszkania to moze warto w takim razie jeżeli chodzi o Poznań zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez firme Domega w której znajdziecie kilka naprawdę fajnych propozycji jeżeli chodzi o producentów i zarówno okna drewniane, aluminiowe, czy także PCV. Myślę, że się nie zawiedziecie i też cała realizacja przebiegnie jak najbardziej pomyślnie. Pozdrawiam!
łynka

Re: Okna Drutex

Post autor: łynka »

Bardzo polecam ze swojej strony sprawdzenie https://urokimilosne.wordpress.com/2019 ... sticum-pl/ znajdziecie tam najwięcej najbardziej wartościowych opinii na temat ezoteryki i uroków miłosnych. Myślę że będziecie zadowoleni z tego portalu. Naprawdę zapraszam, aby sprawdzić.
ODPOWIEDZ