Odświeżanie kostki brukowej

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
Santiago
Posty: 52
Rejestracja: 15 sty 2019, 14:11

Odświeżanie kostki brukowej

Post autor: Santiago »

Jak można oczyścić kostkę brukową? To prawda, że zamiast męczyć się samemu, można to zlecić fachowcom. Mam sporą ilość do oczyszczenia dlatego szukam namiarów na zajmujące się tym firmy.
Awatar użytkownika
Olina
Posty: 131
Rejestracja: 13 sty 2019, 15:07

Re: Odświeżanie kostki brukowej

Post autor: Olina »

Prowadzimy z koleżanką prywatne przedszkole i właśnie mamy zamiar odświeżyć otoczenie budynku. Też przydałby nam się jakiś adres firmy, która doprowadziłaby do porządku wszystkie krawężniki i chodniki. W internecie znalazłam taką stronę https://blastech.pl i myślę nad zleceniem im tego zadania. Zawsze to będzie solidniej i poprawi walory estetyczne na zewnątrz. A może ktoś wie już jak działa firma Blastech i podzieli się uwagami?
Sławomir Leśny

Re: Odświeżanie kostki brukowej

Post autor: Sławomir Leśny »

Ja mogę polecić współpracę z firmą Impekstir. To dzięki nim zainwestowałem w oporniki granitowe oraz kostkę granitową. Zdecydowałem się na ten surowiec ze względu na szereg właściwości, którymi dysponują m.in. łatwe czyszczenie ich powierzchni. Więcej szczegółów na ten temat można uzyskać na stronie internetowej https://impekstir.pl/oferta/materialy-drogowe/krawezniki-granitowe/
ODPOWIEDZ