Odpady pobudowlane

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 64
Rejestracja: 10 lut 2020, 14:54

Odpady pobudowlane

Post autor: magdap »

Chciałabym nawiązać współpracę z firmą, która odbiera odpady pobudowlane Wrocław. Jaką możecie mi polecić?
ginamó

Re: Odpady pobudowlane

Post autor: ginamó »

Zawsze można wynająć pojemnik na odpady, lub nawet samą śmieciarkę - a wszystko po to, aby pozbyć się kłopotu. Ja w tym celu zawiązałem współpracę z https://www.phu-impex.pl/ , to był w pełni trafiony pomysł.
jksałłł

Re: Odpady pobudowlane

Post autor: jksałłł »

Odpady należy koniecznie unieszkodliwić. W tym celu zgłosiliśmy się do http://www.utylizacja.legnica.pl/ , specjalizujących się w zadaniach tego typu. I chwała im za to, bardzo powaznie podeszli do tematu. Absolutny profesjonalizm. No i mam gwarancję, że odpady nie trafią w niewłaściwe miejsce.
ginamó

Re: Odpady pobudowlane

Post autor: ginamó »

Takie odpady można przerobić i rozdrobnić. Z tego powodu zgłosiliśmy się do http://www.hermex.pl/3-uslugi-przerobu-odpadow a oni zrealizowali te usługę. Absolutnie profesjonalnie zrealizowane usługi, całkowicie spełniło to nasze oczekiwania. Polecam zainteresować się tym tematem!
Karól

Re: Odpady pobudowlane

Post autor: Karól »

Dobrze ktos napisał, ze takie odpady trzeba w jakis sposób po prostu unieszkodliwić. Zwłaszcza po jakichś inwestycjach budowlanych czy też np jak ktoś ma hale przemysłową. Tutaj bardzo polecam wtedy skorzystać z profesjonalnej firmy jak np tutaj https://www.wektorsc.eu/odbior-odpadow-niebezpiecznych/
jksał

Re: Odpady pobudowlane

Post autor: jksał »

Największym kłopotem po budowie okazał się gruz. W celu utylizacji odezwaliśmy się do https://www.zuzper.pl/oferta/utylizacje-gruzu bo jednak chcieliśmy jak najszybciej rozwiązać ten kłopot. Misja wykonana! Warto zapamiętać, iż tego typu rodzaj odpadów nie może być mieszany z odpadami komunalnymi. To już za nami!
Żabka

Re: Odpady pobudowlane

Post autor: Żabka »

Odpady tak naprawdę występują wszędzie i na pewno każdy z nas je codziennie produkuje na swój własny sposób. W każdym razie ja chciałabym każdego zachęcić do przeczytania wpisu https://znaki-bhp.pl/znaki-bhp-z-zakres ... i-odpadami gdzie fajnie opisano znaki BHP właśnie z zakresu gospodarki odpadami.
hubęRT

Re: Odpady pobudowlane

Post autor: hubęRT »

Ja na pewno wszystkim z Warszawy mogę polecić firmę Lekaro, która zajmuje się m.in. odbiorem odpadów pobudowlanych. Oferują wynajem i podstawienie kontenerów, do których można załadować cały gruz i pozostałe śmieci, a następnie zajmują się ich segregacją i recyklingiem. Uważam, że to bardzo wygodna i ekologiczna opcja - polecam się zorientować. Na pewno komuś przydadzą się namiary na nich, więc zostawiam zainteresowanym link do ich strony: https://lekaro.pl/oferta/segregacja-odp ... dowlanych/
BartekPiłczyk

Re: Odpady pobudowlane

Post autor: BartekPiłczyk »

Niestety nie wiem jak jest we Wrocławiu, ale osobiście mogę polecić firmę http://ekojumir.pl/oferta/odbior-utyliz ... udowlanych z Katowic. W ubiegłym roku korzystałem z ich usług podczas budowy swojego domu. W wyznaczonym terminie odebrali ode mnie m.in. szkło, folie, styropian, drewno, żwir, kamienie, gruz betonowy, elementy metalowe i ziemię. Swoje usługi wykonali rzetelnie i profesjonalnie. Możliwe, że Wam również będą w stanie pomóc.

rozdzielczość rzutnika
Gość

Re: Odpady pobudowlane

Post autor: Gość »

Oczywiście, jeśli chodzi o odbiór odpadów pobudowlanych, mogę z czystym sumieniem polecić firmę https://matuszewski.com.pl/kruszenie-i-sprzedaz-gruzu/ Mają profesjonalne podejście i oferują kompleksowe usługi w zakresie kruszenia i sprzedaży gruzu.
krilan

Re: Odpady pobudowlane

Post autor: krilan »

Jeśli zależy wam na wysokiej jakości oraz opłacalnym recyklingu sprzętu elektronicznego, to zajrzyjcie tutaj: https://mb-group.pl. Tam znajdziecie doskonałą ofertę dotyczącą recyklingu sprzętu elektronicznego i nie tylko. Uważam, że warto skorzystać z usług firmy, która dysponuje jakościowymi usługami. Darmowy recykling sprzętu elektronicznego to świetna opcja.
sznurek

Re: Odpady pobudowlane

Post autor: sznurek »

Ostatnio zastanawiałam się, gdzie mogłabym się zwrócić w kwestii pozbycia się zużytej elektroniki. Moim zdaniem warto stare sprzęty zdać u tej firmy: odbiorydomowe.pl. Jeśli szukacie usługi odbioru, to warto się z nimi skontaktować. Realizują odbiory od poniedziałku do piątku. Możecie umówić dogodny termin, a cała usługa jest bezpłatna.
Awatar użytkownika
tadzionorek
Posty: 178
Rejestracja: 17 wrz 2019, 11:38

Re: Odpady pobudowlane

Post autor: tadzionorek »

Szukasz sposobu na wygodne pozbycie się różnorodnych odpadów? Kontenery na zmieszane odpady dostępne na stronie https://kontrem.pl/kontenery-na-zmieszane-odpady/ mogą Ci w tym pomóc. Dzięki nim skutecznie uporasz się z nadmiarem śmieci w domu czy firmie. Sprawdź ich ofertę, bo nie ogranicza się wyłącznie do kontenerów na odpady zmieszane.
Fallww

Re: Odpady pobudowlane

Post autor: Fallww »

Podczas remontu w Rzeszowie, zarządzanie odpadami może być wyzwaniem. Wywóz gruzu i wynajem kontenerów to sprawdzone metody, które ułatwią ten proces. Kontener na gruz od https://zamow-kontener.pl/podkarpackie/ ... u-rzeszow/ to wygodny sposób na składowanie i transport odpadów budowlanych. Profesjonalna firma zajmująca się wywozem gruzu zadba o to, aby wszystko przebiegło sprawnie i zgodnie z przepisami. Kontenery na śmieci to nie tylko wygoda, ale także dbałość o środowisko.
ODPOWIEDZ