Oczyszczalnie ścieków w firmach

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Słońce

Oczyszczalnie ścieków w firmach

Post autor: Słońce »

Wiadomo, temat oczyszczania ścieków nie jest najmilszym tematem. Ale jest ważnym tematem. Budowa oczyszczalni nie jest trudna. Można skorzystać z gotowych urządzeń: https://scieki-woda.pl/urzadzenia-i-czesci0.html Taka oczyszczalnia to dbanie o nasze środowisko, co o tym myślicie?
cęren

Re: Oczyszczalnie ścieków w firmach

Post autor: cęren »

Jeżeli jesteście na etapie budowy oczyszczalni ścieków o przeznaczeniu przemysłowym to polecam wam zajrzeć na stronę http://www.zickert.pl/ Tam zakupicie zgarniacze do oczyszczalni, syfony oraz inne elementy do budowy oczyszczalni tego typu. Warto nawiązać z nimi współpracę.
Jeaszczkeł

Re: Oczyszczalnie ścieków w firmach

Post autor: Jeaszczkeł »

Przy budowie hal czy innych obiektów specjalistycznych faktycznie bardzo ważne jest to, aby po prostu nie robić szkody środowisku. Są na szczęście firmy, które wykonują takie bio operaty, realizują różne elementy związane z ochroną środowiska, to niezwykle ważne. Tu macie przykład takiej doświadczonej firmy http://biooperat.pl/ 100% profesjonalna praca, dająca duży pozytywny efekt
ełen

Re: Oczyszczalnie ścieków w firmach

Post autor: ełen »

Zastanawiając się nad rodzajem szamba, zdecydowanie warto pomyśleć o rozwiązaniu ekologicznym. Ja akurat korzystałem z oferty Eko-Bio. Na ich stronie możecie znaleźć lokalizacje punktów sprzedaży w całej Polsce https://oczyszczalnia.net/oczyszczalnie ... zie-kupic/ . Warto skorzystać, to wygoda i duża oszczędność czasu. Zdecydowanie chwalę sobie wybór biologicznej oczyszczalni.
Łucjan

Re: Oczyszczalnie ścieków w firmach

Post autor: Łucjan »

Gdybyście szukali produktów które przystosowane są do oczyszczalni ścieków to zobaczcie na https://biofos.pl/ oni mają szeroką gamę produktów które chronią oczyszczalnię i likwiduje nieprzyjemne zapachy. Mają oni atrakcyjne oferty także koniecznie się z nimi zapoznajcie.
Wieśiek

Re: Oczyszczalnie ścieków w firmach

Post autor: Wieśiek »

Jak dla mnie samo już posiadanie przydomowej oczyszczalni ścieków jest czymś niezwykle fajnym i muszę dodać, że ja również się raczej zdecyduję na takie rozwiązanie. W sumie nawet niedawno o tym czytałem na stronie https://ogrody24.pl/blog/post/przydomow ... dla-ogrodu i faktycznie taką wodę jeszcze można wykorzystać w ogrodzie.
Awatar użytkownika
zarobiony
Posty: 129
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:11

Re: Oczyszczalnie ścieków w firmach

Post autor: zarobiony »

Faktycznie jest to bardzo dobre rozwiązanie, ale moim zdaniem również warto jest zwrócić uwagę na to czy posiadamy również dobrą pompę zanurzeniową. Z całą pewnością możemy ją kupić w https://www.dostudni.pl/pompy-zatapialne,c9.html i ja właśnie takiego zakupu dokonałem. Tak naprawdę to najbardziej podobał mi się model https://www.dostudni.pl/pompa-sciekowa- ... d5363.html na który zdecydowałem się praktycznie od ręki.
kwiatuszek88

Re: Oczyszczalnie ścieków w firmach

Post autor: kwiatuszek88 »

Czy szambo betonowe mazowieckie jakieś porządne jest Wam znane? Oczywiście możecie polecić dany model, ale najbardziej zależy mi na marce, bo wiem, że to jest wyznacznikiem tak naprawdę tego, co jest dobre. I w tej kategorii myślę, że dobrze będzie się po prostu zorientować. Jak to będzie? Co mi możecie wskazać, tak na początek?
ODPOWIEDZ