Numizmatyka

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
anitoska
Posty: 10
Rejestracja: 11 mar 2019, 22:40

Numizmatyka

Post autor: anitoska »

Interesuje Was numizmatyka? Kolekcjonujecie monety lub banknoty? Sprawdźcie sobie stronę http://www.skarbnicanarodowa.info.pl jest to blog prowadzony przez ekspertów Skarbnicy Narodowej. Autorzy poruszają najróżniejsze tematy począwszy od najciekawszych projektów pieniędzy na całym świecie, po takie rzeczy jak sposoby na dbanie o monety, nietypowe nominały itp.
Awatar użytkownika
Imad
Posty: 111
Rejestracja: 06 lip 2020, 10:10

Re: Numizmatyka

Post autor: Imad »

Numizmatyka jest moim hobby od najmłodszych lat. Stale powiększam swoją kolekcję, a dobrym sposobem na to jest oferta sklepu numizmatycznego Arkadia https://www.arkadia-sklep.pl/monety-c-297/ . Prowadzą zarówno skup, jak i sprzedaż monet, co bardzo ułatwia uzupełnianie własnej kolekcji. Super oferta dla osób zakręconych tak jak ja na tym punkcie.
rómbert

Re: Numizmatyka

Post autor: rómbert »

Jeżeli mieszkacie w okolicach Krakowa to polecam wam zapoznać się z ofertą https://ksngibon.pl/ Jest to bardzo dobry salon numizmatyczny, który zajmuje się skupowaniem i sprzedawaniem monet. Mają całkiem niezłe ceny.
diesęl133

Re: Numizmatyka

Post autor: diesęl133 »

Nigdy nie kolekcjonowałem żadnych monet ani banknotów, zamiast tego zbierałem naklejki i karty z piłkarzami. Jednak to hobby mi minęło i zająłem się innym, a mianowicie kinem. Realizuję je za pomocą https://ogladaj.to/ jest to stronka vod udostępniająca darmowe filmy i seriale online bez rejestracji.
wędrowiec0499

Re: Numizmatyka

Post autor: wędrowiec0499 »

Nigdy jakoś się tym nie interesowałem. Moim prawdziwym hobby były treningi mięśni, ćwiczę je u siebie w domu, bądź na siłowni w parku. Do tego aby poprawiać sobie wydajność zażywam sterydy zamawiane ze sklepu internetowego jakim jest https://esterydy.pl/cennik/ spisują się bardzo świetnie i polecam je każdemu.
ODPOWIEDZ