monitoring - wspólnota mieszkaniowa

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
teobald78
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2021, 7:15

monitoring - wspólnota mieszkaniowa

Post autor: teobald78 »

Polecicie mi jakiś fajny monitoring który sprawdziłby się we wspólnocie mieszkaniowej? chcemy mieć kamery przy wejściu do klatki i na zewnątrz budynku, skierowane na parking ale też obejmujące ściany budynku. Dacie namiary na coś sprawdzonego?
naruta

Re: monitoring - wspólnota mieszkaniowa

Post autor: naruta »

Jeśli chodzi o zapewnienie bezpieczeństwa, ważne jest, aby priorytetowo traktować środki bezpieczeństwa. Na szczęście dostępne są różne opcje, w tym alarmy łódź i systemy monitorowania. Astim oferuje szereg takich rozwiązań do wyboru.
Edek

Re: monitoring - wspólnota mieszkaniowa

Post autor: Edek »

A skąd jesteś? Jeśli z Warszawy i okolic, to sprawdź Ochronę Juwentus. Mają systemy zabezpieczające, w tym m.in. monitoring czy alarmy. My korzystaliśmy z ich pomocy zarówno w przypadku mieszkania, jak i firmy. Choć kwestia instalacji kamer w pracy była akurat dość skomplikowana. Nie wiem, czy zastanawialiście się kiedyś, jak to wygląda, jeśli chodzi o monitoring wizyjny a RODO https://juwentus.pl/pl/blog/wpis/monito ... o-wiedziec, ale jak chcecie wprowadzić coś takiego u siebie, to polecam się zapoznać. Dla nas najważniejsze, oprócz bezpieczeństwa naszych pracowników, jest także ich komfort psychiczny. Dlatego nie trzymamy nagrań dłużej niż 3 miesiące, a wszyscy nasi podwładni zostali odpowiednio wcześniej poinformowani o tym, że zamierzamy założyć taki system. Transparentność przede wszystkim!
Awatar użytkownika
miszol
Posty: 342
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:51

Re: monitoring - wspólnota mieszkaniowa

Post autor: miszol »

Bardzo dobra decyzja z tym monitoringiem! Też uważam, ze lepiej dmuchać na zimne. A co do sprawdzonych ofert, to ja mimo wszystko poszedłbym w kierunku oferty https://elektronikadomowa.pl/monitoring-c-102.html Mają szeroki asortyment i zawsze możesz liczyć na ich doradztwo.
ceezar

Re: monitoring - wspólnota mieszkaniowa

Post autor: ceezar »

a orientujecie się może kto w Warszawie jest w stanie sprzedaż i zamontować taki monitoring i system alarmowy w domu jednorodzinnym i w biurze ? wiem, że na Powstańców Śląskich ( Bemowo) jest sklep firmy https://mmatech.pl/ . znacie to miejsce?
ODPOWIEDZ