Medale

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
Pinki
Posty: 162
Rejestracja: 23 paź 2019, 11:24

Medale

Post autor: Pinki »

Moim zdaniem warto sobie sprawdzić stronkę pod tym linkiem: https://spinfactory.pl/ gdzie znajdziecie bardzo dużo fajnych produktów (klamry, statuetki, piny, breloki) w naprawdę bardzo dobrych cenach. Polecam wam sprawdzić, bo moim zdaniem warto obczaić co i jak, bo można zlecać im zamówienia indywidualne.
Awatar użytkownika
Logan
Posty: 32
Rejestracja: 21 lut 2020, 22:15

Re: Medale

Post autor: Logan »

Trofea lub gadżety pamiątkowe to świetny pomysł w szczególności na nagrody z różnych okazji. Latem planujemy zorganizować zawody wędkarskie i myślę, że zamówię dla wyróżnionych uczestników medale albo statuetki z motywem tematycznym. W ofercie https://tryumf.com/pl/wedkarstwo/category-178746129 znalazłem bardzo pomysłowe projekty z opcją personalizacji.
Awatar użytkownika
stachu78
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2020, 9:40

Re: Medale

Post autor: stachu78 »

Polecam firmę Tryumf. W tamtym roku korzystaliśmy z jej usług i zamawialiśmy puchary i statuetki wędkarskie :D Wędkarze byli zachwyceni :o
tołickowski

Re: Medale

Post autor: tołickowski »

Jeśli chodzi o unikalne statuetki dla zwycięzców na potrzeby turnieju online to w tym roku zostały wykonane na specjalne zamówienie bezpośrednio w odlewni metali ze względu na niższą cenę i większą jakość finalnej realizacji w porównaniu z pośrednikami na rynku.
Awatar użytkownika
miszol
Posty: 342
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:51

Re: Medale

Post autor: miszol »

Macie też do polecenia jakieś wieszaki na medale ? Nie ukrywam, że byłbym bardzo wdzięczny za namiar na sprawdzoną ofertę.
Małek87

Re: Medale

Post autor: Małek87 »

Swego czasu zamawiałem medale w firmie Tryumf. Mieli też w ofercie wieszaki na medale ale nie wiem czy jeszcze to sprzedają.
ODPOWIEDZ