Lokalizator

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
Jackson3
Posty: 65
Rejestracja: 22 mar 2019, 13:53

Lokalizator

Post autor: Jackson3 »

Tu znajdziecie najlepsze lokalizatory dla psa https://www.elfiasfora.pl/lokalizator-gps-dla-psa/ . To jest najlepsze oferta z tego zakresu.
Ta część mojego życia już się chyba skończyła i to pozostawia w człowieku pustkę. Taką, która gwiżdże w środku nocy, zupełnie jakby gdzieś tam głęboko w środku zerwał się wiatr i starał się zastąpić to, czego już nie ma.
Awatar użytkownika
fiona2606
Posty: 17
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:05

Re: Lokalizator

Post autor: fiona2606 »

Średnio się orientuję w tym temacie więc niestety nie pomoge
malesmyki.pl
Awatar użytkownika
begonia
Posty: 51
Rejestracja: 11 cze 2019, 11:39

Re: Lokalizator

Post autor: begonia »

Ja mam taki GPS dla psa , jest to super gadżet bo dzięki śledzeniu w czasie rzeczywistym możesz zobaczyć dokładny ślad swojego psa a lokalizator GPS precyzyjnie namierza za pomocą dedykowanej aplikacji w telefonie, działa to przez całą dobę z dokładnością do 5 - 10 metrów w sieci GPS.
Awatar użytkownika
gmoerk5
Posty: 80
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:14

Re: Lokalizator

Post autor: gmoerk5 »

Taki lokalizator to dobre rozwiązanie. Zawsze może go zamieścić w aucie i będzie bezpieczny w razie kradzieży. Pomyśl nad tym w ten sposób. Ja kupowałbym stąd https://24a-z.pl/lokalizatory-gps-itp-c ... l?cPath=38 bo mają niezawodny sprzęt. Sprawdza się zawsze i nie jest awaryjny. Przemyśl to jak najbardziej.
Lilia na moim policzku przypomniała mi, kim jestem.
Odwróciłam się od niego i odeszłam nie oglądając się za siebie"
Awatar użytkownika
farah557
Posty: 39
Rejestracja: 22 lip 2020, 11:25

Re: Lokalizator

Post autor: farah557 »

Odkopuję temat, bo warto wspomnieć o nowym lokalizatorze nie na SIM tylko na bluetooth https://notione.com/sklep/lokalizator-psa-kota Nie trzeba kupiwać karty i jej rejestrować. Super sprawa. Dzięki temu jest jeszcze mniejszy i niewidoczny.
łokieć

Re: Lokalizator

Post autor: łokieć »

Lokalizator to rzecz, którą obecnie bez problemu można znaleźć w sieci. Tam znajdziesz różnego rodzaju lokalizatory , więc coś z pewnością wybierzesz. Stacjonarnie zapewne też takie urządzenia są dostępne, jednak szczerze mówiąc ja nie wiem, gdzie ich szukać. W sieci robienie takich zakupów jest zdecydowanie łatwiejsze.
mórakami

Re: Lokalizator

Post autor: mórakami »

A ja mam taki lokalizator do roweru! W końcu był mi on potrzebny na sezon, gdyż ostatnio dochodzi do ogromnej liczby kradzieży. Na szczęście z pomocą https://gannet.pl/oferta/gps-do-roweru/ udało mi się uzyskać taki sprzęt i śmigam po mieście bardziej spokojnie. Na wypadek kradzieży damy radę namierzyć ewentualnego złodziejaszka!
ODPOWIEDZ