Koszule do korpo?

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
modiś

Koszule do korpo?

Post autor: modiś »

Jakie zwykle nosicie koszule w swoich biurach? Czy macie nakaz używania tylko jasnych, gładkich czy obojętnie? Ja kiedyś takie zakazy miałem ale teraz pracuję w innym miejscu, dosyć luźnym i zastanawiam się czy jak pozamawiam sobie takie ciemniejsze i z lekkim printem jak tu https://modini.pl/126-czarna-koszula-meska to czy bedzie to dobra opcja? myslę , że ciemne gładkie to na spokojnie powinno być ok prawda?
ćma255

Re: Koszule do korpo?

Post autor: ćma255 »

modiś pisze: ↑22 paź 2020, 15:40 Jakie zwykle nosicie koszule w swoich biurach? Czy macie nakaz używania tylko jasnych, gładkich czy obojętnie? Ja kiedyś takie zakazy miałem ale teraz pracuję w innym miejscu, dosyć luźnym i zastanawiam się czy jak pozamawiam sobie takie ciemniejsze i z lekkim printem jak tu https://modini.pl/126-czarna-koszula-meska to czy bedzie to dobra opcja? myslę , że ciemne gładkie to na spokojnie powinno być ok prawda?
Mój mąż ma wiele koszul do pracy w typowym korpo tylko kurcze on źle je pierze. Namawiam go na pralnie np. https://www.pralnia-warszawianka.pl/. To bardzo wygodne i szybkie, nawet dojeżdżają do klienta.
Margórk77

Re: Koszule do korpo?

Post autor: Margórk77 »

U mnie na co dzień w biurze raczej luźniejsza koszula, ale na spotkania koniecznie elegancka. Codzienne przygotowanie nie jest już problemem, szybkie prasowanie koszuli ułatwia mi steamer do ubrań znaleziony w outlecie https://bazarowisko.pl/outlet-agd-do-do ... y-do-ubran. Wziąłem na wypróbowanie i to był świetny wybór. Znacznie mniej czasu zajmuje niż tradycyjne prasowanie, bo głównie do koszul go używam
ODPOWIEDZ