Jakie konto bankowe wybrać ?

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
orton50
Posty: 434
Rejestracja: 21 mar 2019, 17:18

Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: orton50 »

Dzień dobry,
Jestem obecnie klientem mbanku. Posiadam tam rachunek osobisty i firmowy. Chciałbym zmienić bank bo czuje, że mbank nic mi nie daje. Oprocentowanie na rachunkach jest bliskie zeru. Możecie polecić inny bank który jest darmowy w prowadzeniu i ma sensowne oprocentowanie na rachunkach? Zastanawiam się nad kontem PKO BP za o zł myślicie że warto ? ewentualnie ING . Czytałem na temat kont i tego w jakim banku założyć konto i wydaje mi się bardzo sensowna ta oferta, jaki jeszcze bank polecacie ?
Awatar użytkownika
Magda81
Posty: 7
Rejestracja: 15 mar 2020, 13:04

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: Magda81 »

Ciekawą ofertę bankową kont spotkałam na stronie https://pozyczkieurofin.pl/lokaty/lokaty.html , mnie szczególnie odpowiada mbank.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 186
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:23

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: Bodzio12 »

Zastanawialiście się kiedyś nad tym co lepsze jest dla waszych oszczędności czy lokata w baku czy konto oszczędnościowe? ja się niedawno nad tym zastawiałam i odpowiedź znalazłam na stronie https://kobieta.interia.pl/porady/news- ... Id,1582151 jeśli się tym interesujecie to poczytajcie. Polecam bo bardzo ciekawe artykuły.

czym najlepiej pomalować drewniany płot
Awatar użytkownika
Kania
Posty: 52
Rejestracja: 31 sty 2020, 16:14

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: Kania »

Dla mnie ważne było, żeby dodatkowo do konta głównego było przypisane konto mające na celu oszczędzanie na przyszłość jestem zwolennikiem odkładania na czarną godzinę chociaż niewielkich kwot, co w tym momencie jest dla mnie ratunkiem, nie ukrywam.
ODPOWIEDZ