Inwestycje w czasach pandemii

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
Kunegunda83
Posty: 1
Rejestracja: 17 lut 2020, 2:24

Inwestycje w czasach pandemii

Post autor: Kunegunda83 »

Czy Waszym zdaniem warto inwestować w nieruchomości w czasach koronawirusa? Znalazłam kurs na stronie Wiwn.pl i zastanawiam się nad tym czy skorzystać z oferty.
Awatar użytkownika
martka
Posty: 65
Rejestracja: 10 paź 2019, 13:38

Re: Inwestycje w czasach pandemii

Post autor: martka »

Hejka. Według mnie nie ma znaczenia czy w danym momencie jest jakaś pandemia czy też nie. Jeśli ktoś chce inwestować to niezależnie od sytuacji będzie to robić. Zastanawiam się jednak czy opłaca się inwestować w każdy rodzaj inwestycji. jakiś czas temu usłyszałam o takich inwestycjach w pożyczki na https://www.aureus.info.pl/ Jak do tej pory nie miałam styczności z tego typu inwestycjami, ale bardzo mnie one zainteresowały. A wy co sądzicie o tego typu inwestycjach?
Awatar użytkownika
KsaweryBU
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2020, 14:21

Re: Inwestycje w czasach pandemii

Post autor: KsaweryBU »

Podobno zawsze po okresie kryzysu przychodzi okres prosperiti. Teraz pozostaje nam tylko czekać aż kryzys się skończy i być może coś pójdzie lepiej :)

___
szpic miniaturowy pomeranian
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: Inwestycje w czasach pandemii

Post autor: Kachna »

Mi się wydaje, że inwestowanie w kryzysie może jest nieco trudniejsze, ale na pewno nie jest niemożliwe. Jeśli więc macie jakieś zgromadzone oszczędności, warto wziąć to pod uwagę, aby mogły się one pomnożyć. W co jak do tej pory inwestowaliście?
Tomuś

Re: Inwestycje w czasach pandemii

Post autor: Tomuś »

A może warto zainwestować w budowę domu? Tylko czy nie będę miał w okresie pandemii kłopotów z znalezieniem ekip budowlanych?
To trudny czas, a ja od dawna marzę o własnym domku dla rodziny. Może podpowiecie mi z jakimi problemami przyjdzie mi się mierzyć? Na pewno są tu osoby które budowały same swoje domy. Liczę na wasze podpowiedzi.
Ryś

Re: Inwestycje w czasach pandemii

Post autor: Ryś »

Ja bym nie brał się za budowę domu, jak można kupić gotowy dom i mieć wszystkie problemy z głowy. Ja zainteresowałem się ofertą tu https://www.cn-kaczmarek.pl/ To biuro nie tylko ma domy na sprzedaż. Ale też pakiet usług dla swoich klientów min kredytów. Chyba nie ma się nad czym zastanawiać, skorzystam z formularza kontaktowego - a potem zobaczę co dalej.
ewelaś

Re: Inwestycje w czasach pandemii

Post autor: ewelaś »

My mieszkaliśmy w bloku, brakowało nam na prawdę tego świeżego powietrza i wolności.. postanowiliśmy kupić projekt, było dużo szukania ale w końcu znalazł się ten https://www.mgprojekt.com.pl/waski-3 i skradł nasze serca ! dzięki temu będziemy mieć podwórko i ogród do dyspozycji
ODPOWIEDZ