Instalacja fotowoltaiczna - wybór

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Jacek Ełcki

Instalacja fotowoltaiczna - wybór

Post autor: Jacek Ełcki »

Zastanawiam się nad stworzeniem przydomowej instalacji PV, czy macie może dla mnie tutaj jakieś konkretne podpowiedzi jeżeli chodzi na co zwrócić uwagę, jakie moduły i jednocześnie czy słyszeliście o polskim producencie JBG PV? Ja wolę mieć pewność co do podjętej decyzji zakupowej i chętnie poznam Wasze spostrzeżenia w tym zakresie. Pozdrawiam!
RafałSyk

Re: Instalacja fotowoltaiczna - wybór

Post autor: RafałSyk »

Wiesz co w takim razie zwróć uwagę na JBG PV https://jbgpv.pl/ to producent wyróżniający się wysoką jakością, dobrymi cenami i jednocześnie profesjonalizmem obsługi, żeby dowiedzieć się więcej jak to dokładnie działa, jak kształtują się u nich parametry, no i zawsze można wynegocjować lepsze warunki. Pozdrawiam!
Rebęk

Re: Instalacja fotowoltaiczna - wybór

Post autor: Rebęk »

Mogę się zgodzić z poprzednikiem, ponieważ także postawiliśmy na moduły od JBG PV. Po dokładnym zapoznaniu się z ofertą i parametrami wypadali dobrze. A dokładnie model Premium Black HC o sprawności sięgającej 20,02% oraz mocy 320Wp. Dają całkiem spore oszczędności nawet w okresie jesienno-zimowym kiedy pełnego nasłoneczenia nie było zbyt wiele,
Ułen

Re: Instalacja fotowoltaiczna - wybór

Post autor: Ułen »

Wygląda obiecująco muszę przyznać, jeżeli chodzi o wybór dobrego producenta pod względem jakości, parametrów i jednocześnie trwałości to propozycje z oferty JBG PV pozytywnie mnie zaskoczyły. Mam nadzieję, że temat się rozwinie i też dobrze jeżeli coraz częściej będą właśnie tutaj wymieniani krajowi producenci.
Seleń

Re: Instalacja fotowoltaiczna - wybór

Post autor: Seleń »

Jeżeli szukacie profesjonalnej pomocy w zakresie instalacji fotowoltaicznej to w mojej opinii zdecydowanie warto zwrócić uwagę na propozycje przygotowane przez https://www.bater.pl/bater-baterie-klas ... pzs-solar/ u których będziecie mogli znaleźć wysokiej klasy baterie oraz akumulatory do wykorzystania w przypadku instalacji solarnej. Licząc przy tym na dobre warunki, wydajność oraz ceny ponieważ produkują ogniwa SOPzS i POPzS oraz podstawy do baterii, z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć technologicznych od wielu dekad. Warto sprawdzić i wybrać jak najlepiej!
ODPOWIEDZ