Herbata

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
duś

Herbata

Post autor: duś »

Jakie herbaty lubicie najbardziej? Ja zazwyczaj pijam zwykłą czarną bez dodatków. Ale czasem lubię zaszaleź i kupuję jakąś mieszankę np z kwiatami. A Wy?
Magda.Ś

Re: Herbata

Post autor: Magda.Ś »

Czarna herbata to obowiązkowy produkt, po który sięgam przede wszystkim rano do śniadania. Natomiast popołudniami wybieram raczej zieloną lub jaśminową herbatę od Blueberry Roasters. Nie dość, że smakują wybornie to jeszcze dostarczają do organizmu wiele cennych składników ;)

cholinę
oliś

Re: Herbata

Post autor: oliś »

Jeśli szukacie idealnej herbaty dopasowanej do konkretnych potrzeb, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://coteca.pl/blog/aktualnosci/herb ... oibos.html . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat pochodzenia oraz właściwości herbaty czerwonokrzewu. Na pewno widzieliście ją w sklepach czy nawet piliście, ale nie zdawaliście sobie sprawy jak wiele pozytywnych właściwości posiada.
płatek96

Re: Herbata

Post autor: płatek96 »

Jestem smakoszem wszelkiego rodzaju herbat i u mnie nie brakuje wyboru. Gdy zaparzam to zawsze w dużym dzbanku. Kupiłem ostatnio także termos dzbankowy do herbaty tutaj https://gastromarket.pl/termosy/. Teraz mogę zaparzyć litr lub więcej jeśli mam taką ochotę i cieszyć się gorącą herbatą na dłużej. Pracując to świetne rozwiązanie na dolewanie gorącej herbaty bez konieczności ponownego wstawiania wody i parzenia.
ODPOWIEDZ