Gry w kulki online za darmo, bez rejestracji

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
tatka

Gry w kulki online za darmo, bez rejestracji

Post autor: tatka »

Gry w kulki online za darmo, bez rejestracji
Kulki są jedną z pierwszych rzeczy, które widzimy w naszym życiu. W tej formie są kolorowe zabawki i ozdoby choinkowe! Ale najbardziej pożądany jest balon, nieważki, napompowany helem i unoszący się w powietrzu, próbując dolecieć do sufitu. Każde dziecko, widząc namiot z dużym balonem, będzie ryczeć, dopóki rodzice zlitują się i nie kupią upragnionej zabawki! U nas nic nie trzeba kupować, wybierz pasaż i zacznij grać w kulki online! Setki gier czekają na chłopców i dziewczęta! Począwszy od klasycznych strzelanek i Zuma, kończąc na nowych zagadek 3D.
Nowe gry online kulki za darmo, bez rejestracji.
Nie wiadomo, kto pierwszy stworzył gry z kulkami. Ale wiadomo, że pierwsza ZUMA pojawiła się w salach rozrywki w Japonii w 1998 roku, a następnie pojawiła się na konsolach Sony Playstation i Game Boy Color pod prostą nazwą Ballistic. Po tym, zręcznościowa została dostosowana do Xbox, Nintendo DS i dla komputerów stacjonarnych.
Jedną z pierwszych gier o kulkach jest Lines 98, stworzony przez rosyjskiego programistę w 1992 roku i stał się jedną z najpopularniejszych gier zręcznościowych dla systemu operacyjnego DOS; później został również dostosowany do systemu Windows.
Rodzaje gier:
Strzelanki-gry kulki w 90% przypadków należą do tego gatunku. Za pomocą kolorowych kulek, które strzelasz z procy, tworzą jednokolorowe grupy, które po udanym trafieniu ulegną samozniszczeniu. Górne pole, z chaotycznie opuszczonymi piłkami, będzie stopniowo zbliżać się do ciebie. Nie masz czasu, aby zniszczyć wszystko-przegrałeś.
Zuma-rozgrywka jest podobna, ale zamiast zbliżającego się pola, kulki toczą się po specjalnie utwardzonej ścieżce, zadaniem będzie ich zniszczenie, dopóki nie dotrą do końca drogi. Zniszczenie piłek następuje w przypadku, gdy składa się z nich rząd z więcej niż 3 (czasami z pięcioma) jednostkami tego samego koloru.
Luxor - gry platformowe. Zniszczone obiekty będą toczyć się po wyznaczonym torze, ale "pistolet" nie znajduje się na środku ekranu, ale na dole i można go przesuwać po prawej i lewej stronie, ale nie będzie można go przekręcić. Będziesz mógł złapać bonusy, które mogą zatrzymać lub spowolnić czas.
Obrazek