gdzie zorganizować wesele?

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Anomalia

gdzie zorganizować wesele?

Post autor: Anomalia »

Słuchajcie, miałam już wybraną salę weselną, ale strasznie robią nam pod górkę. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy, że szukamy innego miejsca. Ślub planujemy wziąć wiosną w 2026 roku. Jaką salę polecacie pod Warszawą? Generalnie całe mazowieckie wchodzi w grę. Znajoma mi poleca Dom Biesiadny Niegów - jej siostra miała tam wesele i chwaliła organizację, poziom obsługi, menu itp. Co myślicie o tym miejscu? Faktycznie tak jest? Każda opinia na wagę złota!
Atczyk

Re: gdzie zorganizować wesele?

Post autor: Atczyk »

Dzień dobry. Jakiś czas temu odkryłem stronę sale.net.pl na której można przeczytać m.in poradniki dotyczące przygotowania ślubu i wesela, jak i również rozbudowany spis sal weselnych z różnych regionów naszego kraju, wraz ze dokładnym opisem oraz licznymi fotografiami przedstawiającymi ich wygląd i przykładowe dekoracje. Dlatego jeśli ktoś z Was planuje tego typu wydarzenie, to polecam zapoznanie się z treścią tej witryny internetowej.
misior

Re: gdzie zorganizować wesele?

Post autor: misior »

Organizacja wesela to ciężki temat, szczególnie jeżeli chodzi o odpowiedni alkohol. Na tej stronie internetowej https://winolubni.pl/produkt/klasztorna-slony-karmel/ bezproblemowo znajdziecie wiele różnorakich propozycji związanych z alkoholem. Wina, wódki, a nawet likiery czy szampany.
ODPOWIEDZ