Fundacja edukacyjna

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
partizantos
Posty: 71
Rejestracja: 14 kwie 2019, 21:07

Fundacja edukacyjna

Post autor: partizantos »

Jakie kojarzycie fundacje, których celem jest zwiększenie świadomości w różnych dziedzinach życia, często nawet w tych niszowych? Nie będę ukrywać, że często słyszę o tego typu projektach i bardzo mnie to zainteresowało. Najbardziej spodobała mi się fundacjapozytywneemocje.pl. Jej celem jest zwiększenie świadomości w zakresie materiałów pirotechnicznych i posługiwania się nimi.
Awatar użytkownika
BlueTop3
Posty: 5
Rejestracja: 01 paź 2019, 18:36

Re: Fundacja edukacyjna

Post autor: BlueTop3 »

Uwielbiam przeglądać te fora. Zawsze znajduję coś pożytecznego.
Człowiek jest jedynym stworzeniem, które nie zgadza się być tym, czym jest
Awatar użytkownika
fora
Posty: 71
Rejestracja: 25 cze 2019, 15:08

Re: Fundacja edukacyjna

Post autor: fora »

Nie wiedziałam nic na ten temat. Widzę, że to jedna z tych fundacji, które wspierają nie tylko ludzi, a świadomość. O jednej takiej też niedawno czytałam. Mogłabym śmiało też taką OPP założyć, o ile kancelaria https://www.kancelaria-wk.pl/fundacje-s ... szenia-opp by mi w tym pomogła. Oni się znają na przepisach i doradziliby, co zrobić, żeby długo prowadzić taką pomoc.

liść z drzewa oliwnego
Awatar użytkownika
olusia
Posty: 82
Rejestracja: 09 sty 2019, 8:50

Re: Fundacja edukacyjna

Post autor: olusia »

Ja też znam jeszcze jedną fundację zajmującą się edukacją i wspierającą młodzież. Nazywa się ona En Arche i wspiera teorię inteligentnego projektu. Niedługo wydaje kolejną książkę o nazwie "Ikony ewolucji. Nauka czy mit?" , która będzie przekładem wersji anglojęzycznej dzieła Johnatana Wellsa. Myślę, że warto się zapoznać z ich działaniami, bo są konieczne i potrzebne.
Awatar użytkownika
Xenia
Posty: 107
Rejestracja: 20 lip 2019, 15:15

Re: Fundacja edukacyjna

Post autor: Xenia »

Mnie interesuje nowość, która zostanie opublikowana przez wydawnictwo Fundacji En Arche o tytule „Granica ewolucji”. Autorem jest Michael J. Behe, amerykański biochemik, który też będzie gościem na Webinarium - Teoria Inteligentnego Projektu 2020: Granica ewolucji http://granicaewolucji.pl/. Jeśli interesuje Was, tak jak mnie teoria ewolucji to warto w nim uczestniczyć. To już wkrótce.
Awatar użytkownika
xap
Posty: 92
Rejestracja: 15 cze 2019, 22:46

Re: Fundacja edukacyjna

Post autor: xap »

partizantos pisze: ↑29 wrz 2019, 21:41 Jakie kojarzycie fundacje, których celem jest zwiększenie świadomości w różnych dziedzinach życia, często nawet w tych niszowych? Nie będę ukrywać, że często słyszę o tego typu projektach i bardzo mnie to zainteresowało. Najbardziej spodobała mi się fundacjapozytywneemocje.p. Jej celem jest zwiększenie świadomości w zakresie materiałów pirotechnicznych i posługiwania się nimi.
Prowadzenie fundacje, to nie taka łatwa sprawa. Nie jest to firma nastawiona na zysk, a przecież również potrzebuje środki na funkcjonowanie. Fundacje często prowadzą zbiórki internetowe przez takie strony https://dotuje.pl/
ODPOWIEDZ