Fotograf ślubny

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Fóro

Fotograf ślubny

Post autor: Fóro »

Cześć, jaki Fotograf Ślubny Wrocław jest przez was polecany? Nie, żebym chciała jakieś przyjęcie sama organizować, ale wydaje mi się, że to jest właśnie ważna sprawa i że powinnam dużo wcześniej o tym pomyśleć. Może jakieś sugestie znajdziecie dla mnie, a ja się wam potem jakoś odwdzięczę. Co wy na to? Wesprzecie mnie?
horacja_łusik

Re: Fotograf ślubny

Post autor: horacja_łusik »

Ja uwielbiam współpracować z p. Szymonem https://szymonmichon.pl/#oferta :) Miałam już okazję wziąć udział w kilku jego sesjach i później wybrałam jego usługi również na swój ślub. To fantastyczny człowiek z dosknalym wyczuciem estetyki, bardzo rzetelny i pomysłowy. Wie jak dobrać i skomponować kadr, aby kazdy się dobrze i korzystnie prezentował. Jego zdjęcia są dla nas wspaniałą pamiątką z wesela!
KaśkaM32

Re: Fotograf ślubny

Post autor: KaśkaM32 »

Dobry fotograf ślubny - to na prawdę skarb. Dobry fotograf uchwyci najważniejsze momenty z uroczystości ślubnej i weselnej. Uczestniczyliśmy nie tak dawno, po raz pierwszy w uroczystości humanistycznej - tzn. chodzi o ślub humanistyczny - https://magazynadeline.pl/czy-slub-huma ... la-ciebie/ .Poczytajcie sobie na ten temat. Uroczystość ta nie niesie za sobą żadnych konsekwencji zarówno względem prawa jak i kościoła.
ODPOWIEDZ