Egzaminy

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
paniola
Posty: 89
Rejestracja: 12 mar 2019, 11:36

Egzaminy

Post autor: paniola »

Egzaminy Österreichisches Sprachdiplom Deutsch (ÖSD) można zdawać w Österreich Institut Warszawa cztery razy do roku (w lutym/marcu, czerwcu, lipcu oraz październiku). Egzaminy z języka niemieckiego kraków https://www.krakow.oei.org.pl/nauka-nie ... ny/filter/ to świetne rozwiązanie dla każego. Warto przed egzamin przystąpić do kursu i dobrze sie przygotować.
Awatar użytkownika
lewis
Posty: 14
Rejestracja: 24 kwie 2020, 13:43

Re: Egzaminy

Post autor: lewis »

Czy ktoś zdawał egzamin certyfikowany z języka niemieckiego Kraków lub inne miasto? Przygotowuje się do niego i chciałbym wiedzieć na co zwrócić uwagę.
Awatar użytkownika
Logan
Posty: 32
Rejestracja: 21 lut 2020, 22:15

Re: Egzaminy

Post autor: Logan »

Niestety, moja nauka niemieckiego skończyła się na zdaniu matury z tego języka. Na studiach miałem już angielski.
renia

Re: Egzaminy

Post autor: renia »

Moje dziecko w tym roku szkolnym zdaję egzamin dojrzałości . Żeby przygotować się perfekcyjnie zamówiła sobie zestaw książek przygotowujących do matury. Znalazła je przez tą księgarnię tutaj https://www.taniaksiazka.pl/podreczniki ... _1798.html . Podręczniki są dla liceum i technikum.
izizi

Re: Egzaminy

Post autor: izizi »

Aby dobrze zdać egzamin, trzeba trochę się pouczyć z dobrych książek. Takie podręczniki można kupić w księgarniach internetowych, gdzie często są dostępne w atrakcyjnych cenach. Na przykład tutaj https://matfel.pl/tanie-podreczniki-szkolne-ksiegarnia-internetowa-ccms-pol-44.html
ODPOWIEDZ