Działka pod budowę domu

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
Edgar_91
Posty: 1
Rejestracja: 20 paź 2020, 8:32

Działka pod budowę domu

Post autor: Edgar_91 »

Witam serdecznie!
Postanowiłem wreszcie wziąć sprawy w swoje ręce i zbudować dom, bo od dawna nie sprawia mi przyjemności mieszkanie w bloku w centrum miasta. Obecnie przeglądam działki budowlane na sprzedaż w Świdnicy, ale osobiście nie bardzo się na tym znam, a nie chciałbym trafić na coś podejrzanego. Myślicie, że powinienem skontaktować się z pośrednikiem? Na pewno miałbym dzięki temu wsparcie od strony formalnej.
syluś

Re: Działka pod budowę domu

Post autor: syluś »

No oczywiście wiadomo, że nie wybudujecie domu bez odpowiednich pozwoleń i działki. Wiele osób ma takie szczęście, że albo posiadają działkę albo budują się np. na fragmencie działki swoich rodziców i już tutaj można zaoszczędzić, ale jeśli Wy takiej możliwości nie macie to polecam szukać sobie na stronie https://www.dobryadres.pl/ofertynieruch ... ia%C5%82ki najlepszych działek w okolicy. Ofert mają całkiem sporo.
Manniałłł

Re: Działka pod budowę domu

Post autor: Manniałłł »

Działke należało początkowo doprowadzić do porządku, poprzez prace ziemne. Zgłosiliśmy się do EL-KOP http://el-kop.pl/oferta/ , będących absolutnymi fachowcami w tej dziedzinie. Spisali się na medal, burząc stary budynek który bardzo nam zagradzał. Po klopocie!
ODPOWIEDZ