Drukarka 3D

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
Edzia
Posty: 60
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:10

Drukarka 3D

Post autor: Edzia »

Czy zakup drukarki 3D to dobry pomysł? Czy może lepiej korzystać z usług drukarni 3D? Znalazłam ofertę takiej drukarni na stronie https://print3de.pl/. Zajmują się projektowaniem i wydrukami.
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 53
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:43

Re: Drukarka 3D

Post autor: pieknyolek »

Jeżeli chcesz kupić dobrą drukarkę to powinieneś zajrzeć na stronę https://vobis.pl/komputery/drukarki-i-urzadzenia-wielofunkcyjne/skanery

Mają tam kilka całkiem ciekawych modeli na sprzedaż:

https://vobis.pl/komputery/drukarki-i-u ... 1cd82401-2
https://vobis.pl/komputery/drukarki-i-u ... c11ce32401
https://vobis.pl/komputery/drukarki-i-u ... a-g3q34a-1
Awatar użytkownika
KarolKon
Posty: 56
Rejestracja: 26 lip 2019, 19:31

Re: Drukarka 3D

Post autor: KarolKon »

Ostatnio zdałem sobie sprawę jak dużo pieniędzy wydaję na ksero i druk. Z tego powodu zdecydowałem się sprawić sobie jakąś drukarkę. Robiłem długi resarch w internecie. Wbrew pozorom wybór drukarki nie jest łatwym wyborem. W końcu w wyborze pomogły mi artykuły z tej strony: http://hp-drukarki.pl
Awatar użytkownika
martita
Posty: 250
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:42

Re: Drukarka 3D

Post autor: martita »

A potrzebujesz czegoś takiego? Może warto zlecać druk 3d zewnętrznej firmie. Rzuć okiem tutaj https://print3de.pl/ - wiem, że zajmują się projektowaniem i drukowaniem 3d. Może zdecydujesz się na ich usługi?
Awatar użytkownika
lara
Posty: 84
Rejestracja: 25 mar 2019, 12:08

Re: Drukarka 3D

Post autor: lara »

Zakup własnej drukarki 3D to spory wydatek. Jeśli potrzebujemy jej w konkretnym celu i będziemy z niej korzystać, to lepiej znaleźć odpowiednią firmę, która dostarczy nam wysokiej jakości sprzęt, w dobrej cenie. Ja mogę Ci polecić tę firmę http://aemca.pl/. Mają sprzęt najlepszych producentów i w ofercie bardzo fajne, nowoczesne rozwiązania.
Awatar użytkownika
fiola
Posty: 212
Rejestracja: 09 mar 2019, 15:37

Re: Drukarka 3D

Post autor: fiola »

Nie kupisz takiej drukarki z której będziesz zadowolony za tysiąc złotych. Druk 3D nie jest też znowu bardzo drogi by nie móc zlecać jego wykonanie profesjonalnej drukarni. A to będzie na pewno znacznie wyższa jakość niż samodzielne drukowanie w firmie, na sprzęcie średniej jakości. Zobacz na ofertę https://werk3d.pl/rapid-prototyping/ bo do nich ja polecam się zgłosić. Mają duże doświadczenie a do tego pracują na nowoczesnych drukarkach. Ciągle się szkolą także, tak by z roku na rok móc tylko więcej zaoferować klientom. Dzięki technologii rapid prototyping wydruki powstają szybko, w bardzo wysokiej jakości i często niższej cenie. Można wykorzystać do ich wykonania inny, tańszy materiał na przykład. Ale zachowując wysoką jakość i dokładność wykonania.
Awatar użytkownika
herevite
Posty: 4
Rejestracja: 26 sie 2020, 10:18

Re: Drukarka 3D

Post autor: herevite »

W naszej firmie zdecydowanie lepszym rozwiązaniem było zlecenie druku 3D na zewnątrz do tej firmy: https://grupaoficyna.eu/oferta/obrobka- ... a/druk-3d/
Zakup drukarki na razie to zbyt duzy koszt jak na nas.
póbertys

Re: Drukarka 3D

Post autor: póbertys »

Obsługa takiej drukarki nie należy do najprostszych. Dlatego ja zdecydowałem się na współpracę z firmą, która zajmuje się świadczeniem usług w druku 3d. Polecam wam zgłosić się do http://leprint.pl/ Oni zajmują się wszystkim od projektowania, prze przygotowanie dokumentacji technicznej po wykonanie zamówionych przedmiotów.
JeNtAkÓwIcZ

Re: Drukarka 3D

Post autor: JeNtAkÓwIcZ »

Szczerze mówiąc nigdy nie drukowałem nic na drukarce 3D. Po pierwsze nie miałem takiej potrzeby, a po drugie nawet nie wiem gdzie coś takiego znaleźć.
duduś

Re: Drukarka 3D

Post autor: duduś »

Co by nie mówić druk 3D jest coraz bardziej popularny. Wykorzystuje się go w wielu różnych i niezależnych od siebie branżach. W przemyśle dzięki takiemu rozwiązaniu wiele projektów można zdecydowanie szybciej wykonać. technologie przyrostowe 3D dla przemysłu to temat o którym naprawdę warto poczytać. Mnie ta wiedza okazała się naprawdę pomocna.
ODPOWIEDZ