Dom seniora

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Pracuś2

Dom seniora

Post autor: Pracuś2 »

Witam wszystkich. Czy ktoś z Was ma może kogoś w domu opieki? Może mi ktoś coś polecić ? Na razie oglądam ofertę tego ośrodka https://podtopolami.eu/ ktory jest w Piotrkowie Kujawskim a to całkiem niedaleko. Widzę tutaj jakieś zdjęcia, ktore wskazują na to ze budynek jest bardzo dobrze i ladnie wyposazony - a podobno personel jest bardzo pomocny i zyczliwy .Duzym plusem jest to ze mają windę gdzie spokojnie zmiesci sie wozek - a babcia porusza sie wlasnie na wozku. Co myslicie o tym? Chcialbym aby miala zapewnioną dobrą opieke.
Awatar użytkownika
lara
Posty: 84
Rejestracja: 25 mar 2019, 12:08

Re: Dom seniora

Post autor: lara »

Nie znam tej placówki. Ale zawsze warto porównać kilka ofert. Ważne, żeby miejsce było odpowiednie dla seniora. Od siebie mogę Ci zaproponować Dom Seniora Anna pod Warszawą. Tutaj http://domseniora24.pl/ możesz zobaczyć jak w środku wygląda. Bardzo ładna lokalizacji i dobre wyposażenie. Seniorzy mają opiekę lekarzy i pielęgniarek. A na miejscu zapewnione wszystko co trzeba - łącznie z kaplicą.
MonikaŚ

Re: Dom seniora

Post autor: MonikaŚ »

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy "Dom Rodzinny" w Nowym Dworze Mazowieckim ma dobre warunki. Można u nich przebywać na NFZ jak i prywatnie. Mają tam nawet oddział paliatywny, dla bardzo chorych osób. To ZOL więc opieka medyczna ogólnie jest tam lepsza niż w domach opieki.
lela

Re: Dom seniora

Post autor: lela »

takich ośrodków jest sporo natomiast ja uważam, ze dużo lepiej jest nawiązać współpracę z firmą taką jak Symeon https://opiekasymeon.pl/. Oni świadczą usługi opiekuńcze i pielęgnacyjne, zatrudniają doświadczonych opiekunów, którzy troszczą sie o seniora w jego własnym domu. Wymiar opieki jest dopasowywany do potrzeb pacjenta, w grę wchodzi nawet opieka całodobowa wraz z zamieszkaniem.
ODPOWIEDZ