Dobra praca

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
Mircia
Posty: 5
Rejestracja: 01 paź 2019, 16:11

Dobra praca

Post autor: Mircia »

Szukając dobrej pracy warto zaznajomić się z rynkiem pracy. Ja to zrobiłem poprzez serwis http://tfesa.pl/ . Najlepsza strona tego typu.
Tak to już bywa, że kiedy człowiek ucieka przed swoim strachem, może się przekonać, że zdąża jedynie skrótem na jego spotkanie.
Awatar użytkownika
falkowska
Posty: 79
Rejestracja: 28 lip 2019, 21:15

Re: Dobra praca

Post autor: falkowska »

Pomyśl też o płatnym stażu takim jak ten https://www.randstad.pl/program-stazowy/# , ja się zgłosiłam i nie żałuje bo to był świetny krok wzbogacający moją karierę zawodową
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: Dobra praca

Post autor: Kachna »

Moim zdaniem warto też poszukać dla siebie jakieś dobrej pracy za granicą, tym bardziej, że teraz, w dobie internetu, naprawdę nie jest to trudne. Ja widziałam na przykład ostatnio sporo fajnych ofert pracy w Belgii na stronie https://pl.europa.jobs/praca-w-belgii/. Moja kuzynka wyjeżdża pracować do tego kraju sezonowo co roku i jest bardzo zadowolona ;)
Awatar użytkownika
dariaa
Posty: 142
Rejestracja: 25 kwie 2019, 23:41

Re: Dobra praca

Post autor: dariaa »

Jeżeli szukacie naprawdę dobrej pracy może warto byłoby zgłosić się do agencji rekrutacyjnej https://www.hrgorecruitment.pl ? Firma tam ma bardzo bogate doświadczenie w dostarczaniu fachowców do wyznaczonych firmy. U nich można liczyć na gwarancję zatrudnienia. Dodam, że współpracują oni z pracownikami również z zagranicy.
Awatar użytkownika
biznesowa
Posty: 54
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:32

Re: Dobra praca

Post autor: biznesowa »

Trochę czasu mi zajęło zanim znalazłam pracę zgodnie z moimi kwalifikacjami, ale warto było czekać. Robię to co lubię, no i dostaję bardzo dobre wynagrodzenie. Podoba mi się także to, że mam kilka bardzo dobrych benefitów dołożonych, bo i opiekę medyczną w medicover jak i pakiet sportowy ok system. Człowiek może dbać o swoje zdrowie wewnętrzne jak i zewnętrzne. Nie wiem jak inni, ale ja korzystam z takich dobrodziejstw.
Awatar użytkownika
B4eqga2
Posty: 1
Rejestracja: 12 lut 2020, 20:09

Re: Dobra praca

Post autor: B4eqga2 »

rynek pracy ma wiele możliwości.
-
Łożyska samochodowe
ODPOWIEDZ