Czas wolny

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Róż

Czas wolny

Post autor: Róż »

Hej. Chciałabym was zapytać, co lubicie robić w wolnym czasie? Nie ukrywam, że ja najczęściej sięgam po jakieś nowe lektury i ostatnio na stronie tej księgarni https://www.taniaksiazka.pl/wiersze-zeb ... 57051.html udało mi się znaleźć kilka interesujących pozycji w tym zakresie. Pochwalcie sie, jak wygląda wam relaks.
trylka

Re: Czas wolny

Post autor: trylka »

A lubicie w wolnej chwili posluchac muzyki? ja szczegolnie cenie sobie klasyczna :) Niedawno znalazlam swietny projekt https://pendereckisgarden.pl/pl/ IAM na ktorym mozna posluchac tworczosci kompozytora Pendereckiego :) szczerze polecam kazdemu kto chcialby odprezyc sie i posluchac dobrej muzyki :)
Złota

Re: Czas wolny

Post autor: Złota »

Pamiętnik to nie tylko zbiór wspomnień, ale również przestrzeń na przekazanie wartości i złote myśli do pamiętnika dla dzieci. Wierszyki wplecione między codzienne zdarzenia mogą stać się bezcennymi lekcjami życiowymi, które dzieci będą mogły przemyśleć w dorosłość. Taki wpis z wierszykiem staje się nie tylko pamiątką, ale również narzędziem edukacyjnym, które na lata zapada w pamięci.
Jurak

Re: Czas wolny

Post autor: Jurak »

Cześć wszystkim! Pragnę dzisiaj polecić Państwu serwis https://pl13.com.pl/ - polską bazę treści podzieloną na 13 kategorii. Każda zawiera najlepszej jakości artykuły, z których można brać inspiracje, rozwiązania oraz pomysły. Znajdziesz na nim przede wszystkim wartościowe informacje, przydatne podpowiedzi jak i również aktywną społeczność członków serwisu. Jeżeli poszukujesz miejsca, gdzie uzyskasz odpowiedzi na różne zapytania i zdobędziesz nową wiedzę, koniecznie odwiedź PL13!
ODPOWIEDZ