Co trzeba wiedzieć aby zdać egzamin sep

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
Wiktor9291
Posty: 41
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:00

Co trzeba wiedzieć aby zdać egzamin sep

Post autor: Wiktor9291 »

Chciałbym przystąpić do egzaminu G1,G2,G3 energetycznego,cieplnego i gazowego na poziomie eksploatacji.Mam pytanie dotyczące trudności zdania takiego egzaminu i wymagań co do wiedzy.Czy są książki do nauki na egzamin?.Prosił bym o doświadczenia z takiego egzaminu.
Awatar użytkownika
fakttoja
Posty: 209
Rejestracja: 06 maja 2019, 19:20

Re: Co trzeba wiedzieć aby zdać egzamin sep

Post autor: fakttoja »

Odbywając taki kurs, firma która jest organizuje kurs oraz egzamin zapewnia wysokiej jakości materiały zarówno w wersji elektronicznej jak i papierowej. https://uprawnieniaelektryka.pl/ do każdego egzaminu należy się przygotować. Zakres punktacji oraz poziom uprawnień będzie zależał od wiedzy i doświadczenia jaki się posiada.
Awatar użytkownika
aniaa6
Posty: 5
Rejestracja: 07 maja 2019, 17:26

Re: Co trzeba wiedzieć aby zdać egzamin sep

Post autor: aniaa6 »

Miejmy nadzieję, że inni pomogą tutaj. Ja się nie znam.
(...) wciąż jeszcze wierzę w wewnętrzną dobroć ludzi.
Awatar użytkownika
fiola
Posty: 212
Rejestracja: 09 mar 2019, 15:37

Re: Co trzeba wiedzieć aby zdać egzamin sep

Post autor: fiola »

Na https://szkolenia-emka.pl/szkolenia/kurs-sep-g1/ dowiesz się wszystkiego. Tu o kursie po którym można zdobyć uprawnienia do 1 kV. Bez tego nie można zacząć pracy jako elektryk tak naprawdę. Co do samej firmy szkoleniowej - ponad 10 lat działają na rynku, szkolenia na bardzo wysokim poziomie przeprowadzają. Kursy kończą się egzaminami po których zyskuje się uprawnienia honorowane w całym kraju, w przypadku uprawnień SEP także na terenie całej Unii Europejskiej. Uprawnienia SEP są ważne 5 lat. Aby wziąć udział w tym kursie wystarczy mieć skończone 18 lat i posiadać podstawową wiedzę z zakresu elektroenergetyki.
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: Co trzeba wiedzieć aby zdać egzamin sep

Post autor: Kachna »

Przede wszystkim należy się zapisać na specjalny kurs elektryczny, który pozwoli pozyskać właśnie taką wiedzę. Ostatnio widziałam ofertę takiego właśnie kursu na stronie internetowej https://kurs-elektryka.pl/. Jak widać kurs ten odbywa się w systemie on-line, bez wychodzenia z domu :) A to dla wielu osób może być sporym udogodnieniem :)
Adaś

Re: Co trzeba wiedzieć aby zdać egzamin sep

Post autor: Adaś »

Na pewno trzeba znać pytania z egzaminu SEP. Są one ogólnodostępne, a dzięki temu, że je pozyskamy będziemy mieli możliwość dokładnego przygotowania się do egzaminu. Tych pytań wcale nie jest tak dużo, moim zdaniem dla chcącego nic trudnego :D A jak już zdamy no to mamy fajne uprawnienia, dzięki którym można znaleźć lepszą bądź pierwszą, fajną pracę.
ODPOWIEDZ