Ciekawe portale, artykuły

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Łukaszekk

Ciekawe portale, artykuły

Post autor: Łukaszekk »

Korzystacie z informacji zawartych w dobrych portalach? Do jakich najczęściej zaglądacie? Ja często szukam nowinek, ciekawych propozycji itp. Ostatnio trafiłam na bardzo ciekawy portal informacyjny https://alexnet.pl/ . Można tam spotkać bardzo interesujące artykułu na temat mody, zdrowia czy turystyki. Sami zobaczcie. Polecam
pmiątek

Re: Ciekawe portale, artykuły

Post autor: pmiątek »

Może lokalny portal w Zielonej Górze Was też zainteresuje? Znajdziecie go na www.zielongorski.pl. Możecie tu wywiedzieć się o nowinkach w mieście, o nietypowych akcjach, czy o działaniach policji, walczącej z przestępczością, często zorganizowaną. Ogólnie też opisywane są tutaj świetne wydarzenia kulturalne.
Awatar użytkownika
fiola
Posty: 215
Rejestracja: 09 mar 2019, 15:37

Re: Ciekawe portale, artykuły

Post autor: fiola »

Istnieje wiele sposobów na dbanie o zdrowie, od zdrowej diety po aktywność fizyczną. Jednak warto również pamiętać o korzystaniu z rzetelnych źródeł informacji, takich jak https://zdrowie.pzu.pl/ aby być na bieżąco z nowinkami w medycynie. Jest tam wiele artykułów na które warto zwrócić uwagę.
Awatar użytkownika
tadzionorek
Posty: 171
Rejestracja: 17 wrz 2019, 11:38

Re: Ciekawe portale, artykuły

Post autor: tadzionorek »

Strona pod adresem https://itwiz.pl/jak-zostac-python-developerem/ przypadła mi do gustu. Zawarte tam treści dotyczące całej branży IT, od kwestii związanych z pracą po zagadnienia biznesowe i bezpieczeństwo, są bardzo interesujące. To zdecydowanie wartościowe źródło informacji dla każdego zainteresowanego tematyką IT.
ODPOWIEDZ