Armatura nierdzewna

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
partizantos
Posty: 71
Rejestracja: 14 kwie 2019, 21:07

Armatura nierdzewna

Post autor: partizantos »

Może ktoś będzie miał odpowiednią wiedzę i będzie w stanie się podzielić. Jakie normy musi spełniać armatura nierdzewna, by była bezproblemowo dopuszczona do użytku? Jakie jeszcze warunki musi spełniać?
Awatar użytkownika
Logan
Posty: 32
Rejestracja: 21 lut 2020, 22:15

Re: Armatura nierdzewna

Post autor: Logan »

Chodzi o skład stopu z jakiego taka armatura jest zrobiona:) Pamiętaj przy tym, że jeśli kupujesz elementy ze stali nierdzewnej z wiarygodnego źródła, możesz mieć pewność co do ich odporności na korozję, a więc i samej jakości. Ja mam namiar na sprawdzony sklep z metalami jakbyś chciał- można u nich robić zakupy stacjonarnie i internetowo. Znajdziesz tam wszystko ze stali nierdzewnej a także brązu, miedzi czy aluminium.
Awatar użytkownika
aafreen
Posty: 8
Rejestracja: 01 maja 2020, 8:15

Re: Armatura nierdzewna

Post autor: aafreen »

Roku enables you to watch free and paid video content on your TV by Roku Link Code means of the Internet. For Activating Roku, go to record enter Roku com roku com link connection code showed on Roku TV.
Manniał

Re: Armatura nierdzewna

Post autor: Manniał »

Wysokiej jakości armaturą dysponują https://www.termo-technika.pl/armatura-przemyslowa/ , dlatego to właśnie do nich radziłbym się zgłosić. Sam zamawiałem od nich reduktory ciśnienia pary i to w jakiej jakości! Również i Ty o tym pomyśl! Jakość gra u nich pierwsze skrzypce.
ODPOWIEDZ