Angielski w biznesie

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
rewi92
Posty: 69
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:36

Angielski w biznesie

Post autor: rewi92 »

jak?
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: Angielski w biznesie

Post autor: Kachna »

Znajomość języka angielskiego jest w dzisiejszych czasach naprawdę bardzo ważna, nie tylko w biznesie, ale również w życiu codziennym. Na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/angielski możecie zapoznać się z ofertą kursów języka angielskiego organizowanych przez Centrum Edukacji Profi Lingua, które pozowlą Wam dobrze poznać ten język w mowie oraz piśmie. Polecam ;)
Awatar użytkownika
melani
Posty: 20
Rejestracja: 17 wrz 2019, 14:28

Re: Angielski w biznesie

Post autor: melani »

To prawda, że angielski jest konieczny w biznesie i warto o tym pomyśleć, by biegle się nim posługiwać. To może się przyczynić do rozwoju biznesu. Tutaj https://lincoln.edu.pl/ jest świetna szkoła językowa, w której można się uczyć języka. Zajęcia pozwolą szybko zacząć mówić po angielsku.
Awatar użytkownika
Latifa77
Posty: 15
Rejestracja: 08 gru 2019, 15:02

Re: Angielski w biznesie

Post autor: Latifa77 »

Mówicie tutaj o angielskim w biznesie. Wiem, ze są takie szkolenia dla firm organizowane przez szkołę językową Pi School http://www.pischool.pl także jak ktos mieszka w Warszawie to ma własnie tutaj taka możliwość. Ja akurat szkołe znam z tego, bo uczyłam się w niej niemieckiego gdzie zdobyłam certyfikat ZD ;) Angielski już wczesniej umiałam, bo jestem po filologii więc nie musiałam się go uczyć ;)
Awatar użytkownika
gmoerk5
Posty: 80
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:14

Re: Angielski w biznesie

Post autor: gmoerk5 »

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Wystarczy zgłosić się do odpowiednich specjalistów. Ja na przykład korzystałem z oferty https://www.speak-up.pl/aktualnosci/lis ... -angielsku bo jest sprawdzona i mają bardzo niskie ceny. Oferta godna polecenia każdemu, kto szybko i skutecznie chce nauczyć się języka obcego.
Lilia na moim policzku przypomniała mi, kim jestem.
Odwróciłam się od niego i odeszłam nie oglądając się za siebie"
Awatar użytkownika
Santiago
Posty: 52
Rejestracja: 15 sty 2019, 14:11

Re: Angielski w biznesie

Post autor: Santiago »

Właściwie w każdej pracy i w każdym biznesie jest potrzebna teraz znajomość języka angielskiego. Coraz częściej pojawiają się klienci i kontrahenci z innych krajów i jesteśmy zmuszeni załatwiać z nimi różne sprawy. Nie da się tego zrobić bez konwersacji. Słyszałam o pewnej szkole Angielska Wioska https://angloville.pl/ , która oferuje różnego rodzaju zindywidualizowane kursy. Takie intensywne szkolenie z Native Speakerami bardzo by mi się też przydało.

papier wizytówkowy warszawa
Awatar użytkownika
Tomasz798
Posty: 149
Rejestracja: 07 paź 2019, 11:14

Re: Angielski w biznesie

Post autor: Tomasz798 »

Nad czym się tu w ogóle zastanawiać? Przecież jeśli nie będziecie sprawnie posługiwali się językiem angielskim, to znacząco ograniczacie sobie możliwości rozwoju Waszego biznesu. Dzisiaj świat tak się zglobalizował, że międzynarodowe współprace są czymś normalnym. Właśnie dlatego powinniście zajrzeć do https://www.archibald.pl/dorosli/ i tam podszkolić swój angielski.
Awatar użytkownika
cOOl_Kewin
Posty: 4
Rejestracja: 27 sty 2020, 9:24

Re: Angielski w biznesie

Post autor: cOOl_Kewin »

Taki angielski na pewno jest przydatny :)
Awatar użytkownika
martka
Posty: 65
Rejestracja: 10 paź 2019, 13:38

Re: Angielski w biznesie

Post autor: martka »

Angielski w biznesie zdecydowanie się przyda i to nie tylko w biznesie. Jest to język ogólnie dostępny i coraz bardziej powszechny. Dlatego też czasami warto jest zapisać się do szkoły językowej by podszkolić się z tego języka. Słyszałam, że kilkoro moich znajomych chodzi do szkoły Moose https://www.moose.pl/oddzial/oddzial-w- ... zie-uczymy Więc i ja postanowiłam się zapisać i uczęszczać razem z nimi na zajęcia
Awatar użytkownika
lewis
Posty: 14
Rejestracja: 24 kwie 2020, 13:43

Re: Angielski w biznesie

Post autor: lewis »

Planuje rozpocząć ekspansję na zachód, ale blokuje mnie bariera językowa. Angielki znam całkiem ok, ale niemiecki to moja udręka. Kurs niemieckiego dla dorosłych, Wrocław ktoś może coś polecić? Zastanawiam się nad https://www.wroclaw.oei.org.pl/
Awatar użytkownika
Katerina25
Posty: 615
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:20

Re: Angielski w biznesie

Post autor: Katerina25 »

Uważam że angielski w dzisiejszych czasach to absolutna podstawa, jeżeli chcemy odnieść sukces w biznesie to jak najbardziej nalezy byc otwartym na inne narodowości a angielski to jężyk międzynarodowy. Widzialem ostatnio taką ciekawą ofertę biznesową w jezyku angielskim https://www.polidea.com/blog/open-sourc ... -ios-apps/ co o tym sądzicie ?
Awatar użytkownika
XlucjanX
Posty: 4
Rejestracja: 06 maja 2020, 10:40

Re: Angielski w biznesie

Post autor: XlucjanX »

Na taka umiejętność zostanie doceniona przez pracodawcę :)
ODPOWIEDZ