Reklama dla firmy

Każda firma potrzebuje do funkcjonowania dobrego marketingu. Reklama, media społecznościowe, pozycjonowanie.
Awatar użytkownika
Kasha
Posty: 152
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:05

Reklama dla firmy

Post autor: Kasha »

Wszystko jest dobre, co prowadzi do rozpowszechnienia nazwy firmy, jej działalności i marki. Może to być nawet roll-up np. rozwinięty na jakimś szkoleniu czy ścianka reklamowa. Sprawdź tutaj: https://retio.pl/. Teraz w modzie są też tablety poustawiane przy często odwiedzanych miejscach (np. przy kasie w sklepach) reklamujące firmę.
Awatar użytkownika
Olina
Posty: 131
Rejestracja: 13 sty 2019, 15:07

Re: Reklama dla firmy

Post autor: Olina »

Myślę, że taka ścianka reklamowa się przyda, ale głównie trzeba się nastawić na promocję swojej firmy w internecie. Nie musisz się sama tym zajmować, bo od tego są specjaliści tak jak agencja marketingowa Nakatomi. Gdy już zapanują harmonogram pracy i uruchomią kampanię, to mają realny wpływ na rozwój biznesu. Niczym nie trzeba się przejmować, a wystarczy śledzić ich działania i poczekać na pozytywne efekty.
Awatar użytkownika
bogdan78
Posty: 4
Rejestracja: 19 mar 2019, 1:13

Re: Reklama dla firmy

Post autor: bogdan78 »

Dobrą robotę czynią też gadżety reklamowe i warto się w takowe zaopatrzyć. Każdy klient lubi otrzymywać podarek po pozytywnej transakcji. Taki gest dobrze też świadczy o firmie. Zostawię linka na artykuły papiernicze - https://www.diamond-druk.pl/. Można takźe zamówić u nich wizytówki, ulotki i wiele innych rzeczy. Ogólnie ogromny wybór i wiele z tego idealnie nadaje się na gadżety.
Awatar użytkownika
Santiago
Posty: 52
Rejestracja: 15 sty 2019, 14:11

Re: Reklama dla firmy

Post autor: Santiago »

Sądzę, że to bardzo dobry pomysł na zewnętrzną reklamę firmy. Uważam jednak, że nie będzie ona obecnie wystarczająca. Na topie jest wszystko, co jest związane z internetem. Nawet potencjalnych klientów najszybciej można znaleźć w sieci. Może dodatkowo dobrze byłoby zlecić takie zadanie promocyjne agencji marketingowej, o której informacje znajdują się na tej tej stronie . Działają niezwykle profesjonalnie i efektywnie.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 97
Rejestracja: 13 mar 2019, 18:55

Re: Reklama dla firmy

Post autor: kasiunia »

W firmie w której pracuję potrzebowaliśmy dobrej drukarni do ogarnięcia całego marketingu w naszej firmie.Wiadomo - ulotki, wizytówki, plakaty, kalendarze .Do tej pory posiłkowaliśmy się kilkoma firmami ale stwierdziliśmy ,że jak wszystko będziemy robić w jednej drukarni to będzie taniej.Nie myliliśmy się.W tej drukarni - https://www.viperprint.pl/drukarnia-lublin dogadaliśmy się dość szybko co do kompleksowej obsługi.Szybka realizacja i dostawa oraz wysokie rabaty .Więcej zalet już nie będę wymieniać. pzdr
Awatar użytkownika
dariaa
Posty: 142
Rejestracja: 25 kwie 2019, 23:41

Re: Reklama dla firmy

Post autor: dariaa »

Odpowiednia reklama i wszelkie typu gadżety nawet reklamowe są bardzo ważne. Ponieważ mogę one trafić również do dużej ilości osób. Przykładowo bogatą ofertę ma firma https://cuddruk.pl/wizytowki-proste.html#oferta . Tam wydrukujecie precyzyjnie wykonane wizytówki na wysokiej jakości materiale.
Awatar użytkownika
ohmon
Posty: 146
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:41

Re: Reklama dla firmy

Post autor: ohmon »

Reklama w sieci rzecz jasna, bez niej ani rusz. Oczywiście trzeba ją odpowiednio zaplanować, na pewno nic na oślep nie można robić bo odniesie do odwrotny efekt do zamierzonego. W razie czego warto też pomyśleć o przeprowadzeniu audytu działań marketingowych jeśli prowadzone dotychczas działania nie są zadowalające. Łapcie http://ammf.pl/ - można sobie na blogu poczytać dokładnie na czym polegają tego typu działania
Awatar użytkownika
zimka
Posty: 257
Rejestracja: 26 mar 2019, 1:25

Re: Reklama dla firmy

Post autor: zimka »

Wszystko od branży zależy ale bez reklamy to ani rusz. Żeby była skuteczna i przynosiła wymierne korzyści to warto z dobrych agencji korzystać jak https://greenparrot.pl/ . Jestem zdania, że takie rzeczy lepiej powierzać fachowcom. Niech każdy robi to na czym się zna.
Awatar użytkownika
buska
Posty: 52
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:43

Re: Reklama dla firmy

Post autor: buska »

Ja uważam, że opakowanie jest bardzo ważne dlatego jeśli prowadzicie swój biznes to koniecznie zainwestujcie w reklamówki z nadrukiem. W tym celu polecam zapoznać się z ofertą http://opak-fol.pl/. Dzięki takim opakowaniom staniecie się dużo bardziej rozpoznawalni na lokalnym rynku.
Awatar użytkownika
Reklamowa_Ania
Posty: 2
Rejestracja: 10 lip 2019, 14:31

Re: Reklama dla firmy

Post autor: Reklamowa_Ania »

Zdecydowanie dużą rolę w reklamie firmy odgrywa jej nazwa, jak i proces nazywania innych produktów marki. Wiele osób zastanawia się — naming co to właściwie ma za znaczenie... a to bardzo istotna kwestia, która wpływa na rozpoznawalność działalności.
Awatar użytkownika
gmoerk5
Posty: 80
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:14

Re: Reklama dla firmy

Post autor: gmoerk5 »

Na pewno przydatna będzie jakaś porządna drukarnia internetowa. Sporo tego typu ofert jest w Internecie. Dość ciekawie wygląda choćby https://web-to-print.pl :)
Lilia na moim policzku przypomniała mi, kim jestem.
Odwróciłam się od niego i odeszłam nie oglądając się za siebie"
Awatar użytkownika
fiola
Posty: 207
Rejestracja: 09 mar 2019, 15:37

Re: Reklama dla firmy

Post autor: fiola »

A co myślicie o takich narzędziu marketingowym - http://erzecznik.com.pl/? nowoczesna forma reklamy i komunikacji z klientami ale wydaje się naprawdę ciekawa. Przedstawiciel marki reprezentuje ją z oficjalnych kont w sieci, udziela porad, odpowiada na zapytania dotyczące produktów, neutralizuje pojawiające się negatywne głosy na temat marki. Dzięki zaawansowanemu monitoringowi każdą taką wypowiedź jest w stanie wychwycić i z tylko w takich się wypowiada. Nie ma tu nic na siłę, na sztukę. Podana liczba wpisów jakie się pojawią jest dlatego czysto orientacyjna.
Awatar użytkownika
Olga
Posty: 45
Rejestracja: 20 mar 2019, 5:50

Re: Reklama dla firmy

Post autor: Olga »

Generalnie sposób reklamowania działalności powinien być odpowiednio dobrany do jej charakteru. Jeżeli np. posiadamy sklep online, bardzo dobrym wyborem będzie niewątpliwie jego pozycjonowanie. Mnóstwo cennych uwag na temat najnowszych sposobów pozycjonowania znajdziemy w swoistym poradniku na https://brandbay.pl/blog/jak-pozycjonow ... ternetowy/ . Przy czym powinny się z nim zapoznać zarówno osoby, które chcą podjąć się pozycjonowania samodzielnie, jak również te, zamierzające zlecić jej agencją. W tym drugim przypadku aby móc zauważyć ewentualne błędy np. w strategii.
Awatar użytkownika
anna_ennn
Posty: 5
Rejestracja: 23 sie 2019, 12:36

Re: Reklama dla firmy

Post autor: anna_ennn »

Cześć! Uważam, że reklama internetowa jest bardzo ważną częścią sukcesu firmy. Dlatego warto zainwestować w różne formy reklamy, oby efekty były jak najlepsze.
Awatar użytkownika
Falcon
Posty: 142
Rejestracja: 13 mar 2019, 11:39

Re: Reklama dla firmy

Post autor: Falcon »

A co powiecie o takim rozwiazaniu, jak lusterka reklamowe ?? Idealne dla kobiet, prawda? Male, poreczne - akurat do torebki. Na zewnetrznej stronie mamy oczywiscie nadruk (bardzo dobry jakosciowo) z logo firmy czy z jakims sloganem reklamowym. Na pewno zadna kobieta nie wywali lusterka, jak dostanie je za darmo, tym bardziej, ze to przeciez 7 lat nieszczescia zwiastuje, prawda?:)
Awatar użytkownika
negete4
Posty: 114
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:03

Re: Reklama dla firmy

Post autor: negete4 »

Nie tylko reklama lokalna, w internetową również należy inwestować. Myślę, że aktualnie jedną z najbardziej skutecznych jest ta prowadzona w mediach społecznościowych, więc reklamą na Facebooku na pewno warto się zainteresować https://advist.pl/uslugi/facebook-ads/ . Zasięgi są ogromne, a efektywność zawsze zadowalająca
Awatar użytkownika
PaniParasolka
Posty: 5
Rejestracja: 29 sie 2019, 9:43

Re: Reklama dla firmy

Post autor: PaniParasolka »

Polecam gadżety reklamowe, takie jak parasole reklamowe z polskiej formy Parasol. To wysokiej jakości materiały promocyjne, które na pewno ucieszą obdarowaną osobę.
Awatar użytkownika
biznesowo
Posty: 4
Rejestracja: 04 wrz 2019, 11:02

Re: Reklama dla firmy

Post autor: biznesowo »

Działania marketingowe firmy powinny być złożone. Ważny jest roll up i tradycyjne formy reklamowe, ale również trzeba postawić na działania w internecie. Należy jednak pamiętać, żeby te działania były spójne i konsekwentne. Warto dowiedzieć się co to jest mediaplan i przygotować swój własny. Bardzo ważne jest także raportowania oraz monitorowanie działań i wprowadzanie zmian podczas kampanii w razie potrzeby. ;)
Awatar użytkownika
Katerina25
Posty: 615
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:20

Re: Reklama dla firmy

Post autor: Katerina25 »

Każda firma potrzebuje innej reklamy. To oczywiste, ponieważ prowadzimy różne działalności, o różnym zasięgu. Dodatkowo każde przedsiębiorstwo jest w innej sytuacji. Dlatego odpowiednio dobrana promocja jest bardzo ważna. W moi przypadku jest to marketing bezpośredni. Postawiłam na bazy danych, które zamówiłam od https://www.bnf.pl/katalog/baza/baza-fi ... sportowych . Dzięki temu swoją ofertę przedstawiłam konkretnym osobom.
Awatar użytkownika
Katerina25
Posty: 615
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:20

Re: Reklama dla firmy

Post autor: Katerina25 »

:!:
Awatar użytkownika
annaenn
Posty: 4
Rejestracja: 24 paź 2019, 12:23

Re: Reklama dla firmy

Post autor: annaenn »

oim zdaniem materiały POS już nie są tak skuteczne jak kiedyś. Warto zainwestować w pozycjonowanie strony i prowadzenie mediów społecznościowych
Awatar użytkownika
orton50
Posty: 434
Rejestracja: 21 mar 2019, 17:18

Re: Reklama dla firmy

Post autor: orton50 »

Dobrze dobrana reklama, która stwarza możliwości odpowiedniego kontaktu z klientem. Dobrze jest więc poświęcić nieco czasu na działania, które są odpowiednio zorganizowane i stworzone w stronę klienta. Postaw więc na pozycjonowanie szerokie long tail Wrocław i miej pewność, że wszystko będzie do klienta!
Awatar użytkownika
natasza85
Posty: 44
Rejestracja: 06 lis 2019, 21:02

Re: Reklama dla firmy

Post autor: natasza85 »

Lubimy rzeczy nietypowe, inne, niekonwencjonalne. Może rozważ zakup koszulek z własnym nadrukiem, logiem firmy, hasłem reklamowym nawiązującym do naszego biznesu dla jakiejś drużyny. Nie musi to być gwiazdorska drużyna, mecz szkolny również przyciąga wiele osób a zawsze zrobisz też fajny prezent grającej młodzieży.
Awatar użytkownika
asxx
Posty: 211
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:57

Re: Reklama dla firmy

Post autor: asxx »

A ja właśnie chciałbym zamówić do swojej firmy koszulki z nadrukiem w ramach reklamy. Podoba mi się, jak wszyscy pracownicy są tak samo ubrani i są od razu w firmie rozpoznawalni, jeśli trzeba pomóc klientowi. W planach mam zamawianie koszulek ze strony https://hurt.koszulkowo.com/ ponieważ czytałem dobre opinie na temat ich jakości.
Awatar użytkownika
Paulinka5
Posty: 67
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:39

Re: Reklama dla firmy

Post autor: Paulinka5 »

Jak widać opcji na działania reklamowe jest bardzo dużo, głównie chyba stawiacie na reklamę w internecie co nie. Ta u mnie najlepiej się sprawdza:) Myślę, że warto będzie zainwestować spore fundusze w taką opcję. Mnie przekonało do siebie pozycjonowanie stron internetowych od firmy https://echomarketing.pl/ Szczególnie prowadząc sklep internetowy tak jak ja powinniście na to postawić, jednak też pozycjonowanie sprawdza się bardzo dobrze w każdej innej branży, także i w biznesach typowo lokalnych.
Awatar użytkownika
kelly
Posty: 87
Rejestracja: 27 lis 2019, 10:38

Re: Reklama dla firmy

Post autor: kelly »

To według was jakie formy reklamy są najlepsze? Ja tak doszłam do wniosku, że teraz skupię się bardziej na reklamie lokalnej. Na stronie https://brooklyn.pl/product-details/sto ... na-ulotki/ znalazłam bardzo fajne oferty, jak na przykład stojaki reklamowe na ulotki. Oczywiście i nie tylko. Ogólnie firma ta ma dużo do zaoferowania.
Awatar użytkownika
patrycja
Posty: 161
Rejestracja: 28 maja 2019, 8:56

Re: Reklama dla firmy

Post autor: patrycja »

Moim zdaniem taka reklama telewizyjna jest bardzo dobrym pomysłem na promocję własnych produktów czy też usług. Krótkie, 30-sekundowe spoty całkiem dobrze trafiają do odbiorców i zapadają w pamięć. Przygotowując taką reklamę, warto oczywiście skorzystać z profesjonalnej pomocy, na przykład https://alphacreation.pl/ może zapewnić Wam fachowe nagrania lektorskie oraz spoty dźwiękowe, które na pewno wpłyną na atrakcyjność całej reklamy ;)
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 144
Rejestracja: 22 wrz 2019, 23:32

Re: Reklama dla firmy

Post autor: pukla123 »

kelly pisze: ↑10 gru 2019, 23:34 To według was jakie formy reklamy są najlepsze? Ja tak doszłam do wniosku, że teraz skupię się bardziej na reklamie lokalnej. Na stronie https://brooklyn.pl/product-details/sto ... na-ulotki/ znalazłam bardzo fajne oferty, jak na przykład stojaki reklamowe na ulotki. Oczywiście i nie tylko. Ogólnie firma ta ma dużo do zaoferowania.
to zależy ile środków finansowych mamy na reklame. Jak niewiele w początkowych okresach rozwoju firmy to myślę, ze długopisy reklamowe wystarczą. Każdy chętnie bierze taki mały praktyczny gadżet
Awatar użytkownika
NiNa87
Posty: 4
Rejestracja: 18 gru 2019, 22:57

Re: Reklama dla firmy

Post autor: NiNa87 »

Reklama to podstawa.
Awatar użytkownika
filca
Posty: 136
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:02

Re: Reklama dla firmy

Post autor: filca »

Bez reklamy firma nie ma szansy zaistnieć. Trzeba też myśleć o wizerunku, o tym jak postrzegają nas klienci. Dlatego uważam, że własnych pracowników powinno się wyposażyć w profesjonalną odzież typu https://www.odziezdoreklamy.pl/7-odziez-robocza wraz z logiem firmy, co pozytywnie wpłynie na odbiór marki wśród klientów
Awatar użytkownika
asxx
Posty: 211
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:57

Re: Reklama dla firmy

Post autor: asxx »

Akurat jeśli chodzi o bannery reklamowe i inne formy reklamy bezpośredniej jak ulotki itp to polecam wam sprawdzić oferte tej firmy https://adlove.pl/pl/rollupy-135/ Mają oni w sprzedaży właśnie róznego rodzaju bannery, także podświetlane, oraz stojaki na ulotki. Uważam, że warto jest sprawdzić ich ofertę
Awatar użytkownika
kelly
Posty: 87
Rejestracja: 27 lis 2019, 10:38

Re: Reklama dla firmy

Post autor: kelly »

Ja póki co skupiłam się na reklamie lokalnej. Póki co planuje zainwestować w tanie ulotki, ponieważ w ten sposób poinformuje ludzi o moim nowy lokalu, co serwuje, jakie mam ceny etc. Mam już pewien pomysł jak będą wyglądać te ulotki. Zastanawiam się do jakiej drukarni się zgłosić? Polecicie mi kogoś?
Awatar użytkownika
Marietta
Posty: 16
Rejestracja: 14 lut 2020, 12:29

Re: Reklama dla firmy

Post autor: Marietta »

My często jeździmy na tagi, to jedna z lepszych reklam. Żeby taka forma reklamy przyniosła efekty trzeba się naprawdę postarać. Już od pierwszego dnia obecności na targach staramy się zadbać o to, by jak najwięcej ludzi zauważyło naszą obecność i zainteresowało się tym co mamy do zaoferowania. Pomysłów można mieć sporo, ale najważniejsze to wybrać te, które dla naszego produktu będą najodpowiedniejsze. Przede wszystkim dbamy o to co jest niezbędne, a mianowicie dobre materiały POS. Jeśli ktoś takich poszukuje to polecam stronę firmy https://www.berkano.pl/ są genialni w tym co robią.
Awatar użytkownika
aquamanka
Posty: 20
Rejestracja: 31 lip 2019, 11:58

Re: Reklama dla firmy

Post autor: aquamanka »

Targi są ok ale maja maly zasieg jak dla nas.. Lepiej dziala reklama w sieci :) Warto tez na przyszlosc sie zabezpieczyc i umiescic dane firmy zaszyfrowane na serwerze.. dzieki temu ze mamy taka usluge na nazwie https://www.nazwa.pl/backup/ jak padly nam komputery nie utracilismy zadnych danych
Awatar użytkownika
miszol
Posty: 317
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:51

Re: Reklama dla firmy

Post autor: miszol »

Artykuły sponsorowane są dobrym pomysłem na promocję firmy - pozwalają budować pozytywny wizerunek marki, stanowią ważne źródło ruchu na stronę oraz odpowiadają na potrzeby odbiorców. Sam co jakiś czas wybieram artykuły sponsorowane i muszę przyznać, że bardzo pomaga mi to budować moją markę.
Awatar użytkownika
negete4
Posty: 114
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:03

Re: Reklama dla firmy

Post autor: negete4 »

wszystko zależy od tego co tak naprawdę chcemy osiągnąć, nie ma reklamy uniwersalnej. osobiście polecam podjąć się współpracy z agencją https://virtualpeople.pl/ , która pomoże wam dopasować reklamę do oczekiwań i waszego budżetu. to bardzo ważne, gdyż wpływa na skuteczność prowadzonych działań
Awatar użytkownika
Pracuś
Posty: 397
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:12

Re: Reklama dla firmy

Post autor: Pracuś »

Zgadza się, warto podejść do reklamy firmy w sposób kreatywny - świeże spojrzenie jest ważne. Najlepiej będzie zajrzeć na ofertę firmy Grafikomat https://www.grafikomat.pl/ - u nich można zamówić profesjonalną reklamę : począwszy od ulotek, bilboardów po banery internetowe - warto przejrzec ich realizacje. Są przyciągające i bardzo dokładnie wykonane. Warto stawiać na profesjonalną reklamę
Awatar użytkownika
owsianka91
Posty: 91
Rejestracja: 21 mar 2019, 19:30

Re: Reklama dla firmy

Post autor: owsianka91 »

Poczytaj sobie trochę na temat reklamy na facebooku - http://be-first.pl/dlaczego-warto-rekla ... -3-powody/ Moim zdaniem w dzisiejszych czasach warto skupić się na reklamie w internecie - pozycjonowanie i media społecznościowe to bardzo dobry sposób na dotarcie do potencjalnych klientów.
Awatar użytkownika
Paulinka5
Posty: 67
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:39

Re: Reklama dla firmy

Post autor: Paulinka5 »

Ktoś wam w tym pomaga? Dobrze jak macie wsparcie agencji reklamowej, albo po prostu ma jakieś doświadczenie w reklamie. Wiadomo, że wydać pieniądz na reklamę nie jest trudno, znacznie trudniej jest zrobić to skutecznie, tak żeby te pieniądze szybko się zwróciły. Ja teraz chce zamówić w firmie http://agra-dobron.pl/flagi/ flagi reklamowe, są oni producentem takich rzeczy, także i masztów dla firm. Poprawi to widoczność, wizerunek firmy, a jest to jednorazowy wydatek. Firma montuje wszystko i zajmuje się serwisem również.
Awatar użytkownika
biznesowa
Posty: 54
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:32

Re: Reklama dla firmy

Post autor: biznesowa »

Oczywiście, że reklama jest bardzo ważna. Ale nie tylko trzeba się koncentrować na reklamie lokalnej, ale i w internecie. Tutaj bardzo ważne jest pozycjonowanie twojej strony jak i marketing szeptany. Jest to proces bardzo skuteczny i wyniki mogą być bardzo satysfakcjonujące. Jak reklamować firmę? Może wam odpowiedzieć agencja reklamowa http://agencjawomm.pl/ .
Awatar użytkownika
KamsON
Posty: 10
Rejestracja: 03 kwie 2020, 12:03

Re: Reklama dla firmy

Post autor: KamsON »

bardzo dobre opinie ma firma z Gdyni https://stomatologia.314.pl/ :)
Awatar użytkownika
dariaa
Posty: 142
Rejestracja: 25 kwie 2019, 23:41

Re: Reklama dla firmy

Post autor: dariaa »

Wszystko też opiera się na treści jaką umieścimy na danej reklamie, stronie etc. Dlatego warto tutaj też postawić na kogoś profesjonalnego, kto umie pisać interesująco i rzetelnie. Mnie przykładowo zainteresowała copywriter oferta contentwriter.pl. Myślę, że ta można zdobyć wartościowe treści różnego typu.
Awatar użytkownika
Bizneswoman
Posty: 94
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:30

Re: Reklama dla firmy

Post autor: Bizneswoman »

Warto zastanowić się jaka forma reklamy bedzie najskuteczniejsza. Wydaje mi się, że reklamy wielkoformatowe to aktualnie bardzo dobry pomysł. Wiele osób na takie rzeczy zwraca uwage. Widziałam kilka realizacji tej firmy https://sblokdruk.com/ i bardzo mi się podobały.
Awatar użytkownika
ohmon
Posty: 146
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:41

Re: Reklama dla firmy

Post autor: ohmon »

Do takich sprawdzonych i skutecznych form reklamowych na pewno należą kalendarze firmowe http://www.web-project.pl/kalendarz-fir ... trahentow/ . Są one świetnym gadżetem i mogą posłużyć jako bonus lub prezent czy to dla pracowników czy klientów
Awatar użytkownika
mamapiotra
Posty: 56
Rejestracja: 02 gru 2019, 8:02

Re: Reklama dla firmy

Post autor: mamapiotra »

No tak, reklamować się trzeba i to dość regularnie. Uważam ,że najlepszą formą reklamy jest udział w targach wystawienniczych, gdyż właśnie tam mamy możliwość bezpośrednio porozmawiać z klientami i przedstawić czym tak naprawdę zajmuje się nasza firma. Firma w której pracuje jż od dawna bierze udział w takich targach a całe wyposażenie w tym kompletny zestaw wystawienniczy zamówiliśmy w firmie https://retio.pl/ .Szybka dostawa i wysoka jakość przygotowanych materiałów. pzdr
Awatar użytkownika
Jully
Posty: 35
Rejestracja: 14 kwie 2020, 16:31

Re: Reklama dla firmy

Post autor: Jully »

ohmon pisze: ↑27 maja 2020, 18:06 Do takich sprawdzonych i skutecznych form reklamowych na pewno należą kalendarze firmowe. Są one świetnym gadżetem i mogą posłużyć jako bonus lub prezent czy to dla pracowników czy klientów
My zamawiamy w tej firmie: https://web-to-print.pl/kalendarze-spiralowane bo u nich można zamówić nawet jedną sztukę. No a do tego ta cena... Od 22 złotych za spersonalizowany kalendarz w formacie A3. Dlatego tę firmę polecam i z niej korzystamy, bo ciężko o lepszą.
Małgośka67

Re: Reklama dla firmy

Post autor: Małgośka67 »

My potrzebowaliśmy na targi fajnych standów, które nawiązywałyby do naszych produktów. Zleciliśmy tą sprawę firmie Exposite, która przygotowała spersonalizowane ekspozytory oraz szafy reklamowe dla naszych produktów. Dodatkowo zapewniliśmy bardzo fajne gadżety, dzięki czemu nasza firma na targach wypadła bardzo dobrze i zyskała sporo nowych klientów oraz kontrahentów.
tośka78

Re: Reklama dla firmy

Post autor: tośka78 »

Ja wierzę w potencjał reklamy wizualnej! Ja pracuję w gastronomii i umieszczone przed wejściem prostokątne parasole reklamowe przyciągały zupełnie nowych klientów już po kilku dniach. Po prostu zmienił się wygląd okolicy - a o to chodzi w małych, sąsiedzkich knajpkach. Jeśli macie jakieś małe bistro, to może być dobry trop!
Awatar użytkownika
dariaa
Posty: 142
Rejestracja: 25 kwie 2019, 23:41

Re: Reklama dla firmy

Post autor: dariaa »

1. Przede wszystkim reklama powinna być skuteczna, czyż nie? Dlatego warto byłoby, aby agencja reklamowa zajmowała się takimi rzeczami. Przykładowo firma Sunspot oferuje kampanie reklamowe, które są dopasowane do optymalnego kanału komunikacji w danej branży. Doskonale znają oni współczesne trendy reklamowe i wiedzą jak nimi operować.
ómernis

Re: Reklama dla firmy

Post autor: ómernis »

Musicie rozejrzeć się za porządną firmą, która świadczy usługi reklamowe i zajmuje się wykonywaniem materiałów reklamowych. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://www.patrzreklama.pl/ Jest to sprawdzona firma z Iławy dzięki, której zyskałem sporo nowych klientów.
mateusznowakpłó

Re: Reklama dla firmy

Post autor: mateusznowakpłó »

Ja polecam https://codingisthinking.com/usluga/out ... p-symfony/. Outsourcing programistów to najlepsze i można z nimi popracować nad optymalizacją strony firmy. Dopiero później budowanie linków, itp.
ArkariuszJaśmin

Re: Reklama dla firmy

Post autor: ArkariuszJaśmin »

Wiele osób zaczyna interesować się technikami marketingu. W dzisiejszych czasach bez odpowiedniej reklamy nie mamy szansy wyrobić sobie renomy. To bez znacznia czy zajmujemy się sprzedażą gotowych produktów czy usług. Większość naszych potencjalnych klientów wykorzystuje internet jeśli szuka rozwiązania swoich problemów. Po pierwsze to musimy zapewnić, że trafią do nas po przez odpowiednią optymalizację strony internetowej. Po drugiej nie można zapominać o reklamie stacjonarnej. Nie będę wymieniał tutaj standardowych pomysłów bo większość znacie. Natomiast mój znajomy podsunął mi świetny patent z wykorzystaniem miejsca jakie znajdziemy na tablicy rejestracyjnej naszego pojazdu. Są firmy specjalizujące się na nadruku wysokiej jakości np. ramki.com.pl - https://ramki.com.pl Jak widać po cenniku koszt jest niewielki w porónaniu do korzyści jakie możemy osiągnąć. Każdy z nas spędza conajmniej kilkanaście minut w korkach, wtedy trudno będzie nie zauważyć reklamę naszego biznesu w tak widocznym miejscu. Oczywiście od ilości aut wyposażonych w takie ramki będzie zależało to jak dużo osób się dowie, w jak najkrótszym czasie.
Awatar użytkownika
piotrekm0
Posty: 42
Rejestracja: 25 lut 2020, 16:57

Re: Reklama dla firmy

Post autor: piotrekm0 »

W dzisiejszych czasach bardzo dobrym narzędziem reklamy są media społecznościowe. Więcej na ten temat można przeczytać na stronie https://pryzmat.media/. To strona bardzo skutecznej agencji reklamowej. Sam korzystałem z ich usług.
rómartis

Re: Reklama dla firmy

Post autor: rómartis »

Na pewno musicie nawiązać współpracę z firmą, która zajmuje się wykonywaniem druków reklamowych. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://www.demdruk.com.pl/oferta-druka ... reklamowe/ Sam od dawna korzystam z ich usług i wiem że można na nich w pełni polegać.

art mebel pl
Awatar użytkownika
miszol
Posty: 317
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:51

Re: Reklama dla firmy

Post autor: miszol »

A co sądzicie o udziału w targach branżowych itd? Właśnie znalazłam namiar na firmę https://www.vitabri.pl która zajmuje się wynajmem namiotów ekspresowych. Moze ktoś z was już korzystał z ich usług i jest w stanie wypowiedzieć się nieco szerzej na ten temat?
Małgośka

Re: Reklama dla firmy

Post autor: Małgośka »

Polecam wam zapoznać się z artykułem Pozycjonowanie lokalne – o czym pamiętać, przy lokalnej promocji swojego biznesu? to bardzo fajna opcja reklamy. Zobaczcie dlaczego warto z niej skorzystać. Bardzo fajny i pomocny blog. Polecam sie z nim zapoznać.
Weruś

Re: Reklama dla firmy

Post autor: Weruś »

Interesują mnie materiały reklamowe dla firm. Czy możecie polecić firmy, które wykonują takie materiały? Zależy mi na dobrej jakości i cenie. Ostatnio znalazłam firmę Batkiewicz. Czy ktoś korzystał z ich usług? Czekam na opinie https://www.topsmycze.com.pl/
fliś44

Re: Reklama dla firmy

Post autor: fliś44 »

Od zawsze dobrą formą reklamy są ulotki czy plakaty i dla tego warto się zapoznać z ofertami ze strony https://www.hexdruk.pl/ mają tam szeroki wybór druków, więc każdy znajdzie odpowiedni format dla siebie. Wszystkie druki przygotowywane są w bardzo staranny sposób, firma posiada wieloletnie doświadczenie w swojej branży i pozytywne opinie wśród odbiorców.
Zając

Re: Reklama dla firmy

Post autor: Zając »

Świetną reklamą firmy mogą być banery. Jest tylko jeden ważny warunek do spełnienia. Banery muszą być wykonane bardzo dobrze, aby cieszyły się sporą popularnością i aby zwracały odpowiednią uwagę. Polecam sprawdzić sobie ofertę w tej https://www.jkbprint.pl/druk-ksiazek . Oferują druk A1 i B1, myślę, że to ciekawa sprawa
Niśki

Re: Reklama dla firmy

Post autor: Niśki »

Tak, ciekawe gadżety reklamowe można wydrukować w drukarce 3d pod warunkiem posiadania odpowiedniego sprzętu i filamentów. Co do filamentów, polecam sklep Print-Me. Szeroki wybór, pomogą na pewno dopasować odpowiedni filament, gdy określimy, co chcemy drukować. Samemu nie polecam kupować jeżeli nie mamy doświadczenia
Śnieżka

Re: Reklama dla firmy

Post autor: Śnieżka »

Wpadłam na nietypowy pomysł reklamy dla mojej firmy. Szukając różnych ofert reklamowych, natknęłam się na stronę https://www.reflect.pl/produkcja_i_szyc ... mowej.html ,która oferuje szycie odzieży reklamowej. Ogólnie rzecz biorąc moim hobby, jest trenowanie jednego ze sportów drużynowych. Mianowicie trenuję wioślarstwo i klub, w który trenuje, organizuje zawody dla firm. Myślałam nad uszyciem dla pracowników i dla siebie takich samych koszulek z logo firmy, i byśmy wystartowali w zawodach. Myślicie, że warto zainwestować w taki rodzaj reklamy?
jodyn

Re: Reklama dla firmy

Post autor: jodyn »

Reklama w social mediach ma duży potencjał wzmocnienia rozpoznawalności marki. Regularne obecność w mediach społecznościowych pozwala na budowanie spójnego wizerunku i pamięci o naszej firmie w umysłach klientów. Gdy użytkownicy widzą nasze treści regularnie i pozytywnie reagują na nie, zwiększa się szansa, że nasza marka zostanie zapamiętana i w przyszłości uwzględniona w procesie podejmowania decyzji zakupowych.Tutaj https://infogdansk.pl/zdobywanie-klient ... e-to-udac/ możecie poczytać jakie branże mają szanse zyskać klientów dzięki instagramowi.
Awatar użytkownika
orton50
Posty: 434
Rejestracja: 21 mar 2019, 17:18

Re: Reklama dla firmy

Post autor: orton50 »

Prowadzenie przemyślanych działań reklamowych i wykorzystanie odpowiednich narzędzi jest sukcesem dobrze prosperującej firmy . W tej kwestii dobrym rozwiązaniem będą różnego rodzaju projekty graficzne czy też broszury jako forma reklamy dla naszej firmy https://goodproject.pl/ Warto zyskać wiedzę na ten temat i wybrać najlepszą opcję dla swojej firmy.
korka

Re: Reklama dla firmy

Post autor: korka »

jeśli chcesz zmaksymalizować swoje działania marketingowe w sieci, zatrudnienie freelancer wordpress może być idealnym rozwiązaniem. Freelancerzy mogą współpracować z Tobą, aby stworzyć spersonalizowaną kampanię, która spełni Twoje potrzeby i budżet. Mogą również zapewnić cenne spostrzeżenia i strategie, które pomogą Ci osiągnąć Twoje cele.
Mośka121

Re: Reklama dla firmy

Post autor: Mośka121 »

Polecam wam zajrzeć na stronę https://zxcvb.katowice.pl/reklama-w-int ... cji-online tam macie dostępny artykuł na temat skutecznej reklamy w Internecie. Tak teraz warto się reklamować zwłaszcza małym firmom, które potrzebują zaistnieć w miarę możliwości szybko by osiągać sukcesy.
Awatar użytkownika
miszol
Posty: 317
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:51

Re: Reklama dla firmy

Post autor: miszol »

Generalnie to agencja filmów reklamowych https://www.ostro-video.pl/ ma bardzo ciekawą ofertę i myślę, że może was zainteresować równie mocno, jak mnie. Mają doświadczenie, wiedzę, ciekawe pomysły oraz profesjonalny sprzęt - sprawdźcie ich!
Adrian41

Re: Reklama dla firmy

Post autor: Adrian41 »

Mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://lkj.wroclaw.pl/a-moze-tak-reklama-outdoorowa/ , gdzie znajdziecie bardzo interesujący artykuł na temat reklamy zewnętrznej. W razie pytań, wszystkie informacje w tym temacie znajdziecie na stronie.
ODPOWIEDZ